Gümrükçüoğlu, çalışma arkadaşlarıyla bir araya geldi

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesinin çalışanları ve aileleri ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Trabzon 30.01.2018, 11:40
Gümrükçüoğlu, çalışma arkadaşlarıyla bir araya geldi
Olimpiyat (EYOF) Parkı’nda düzenlenen programda çalışma arkadaşlarına seslenen Gümrükçüoğlu, Trabzon’u dünyanın sayılı şehirlerinden biri haline getirmek için çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüklerini söyledi. 

Büyükşehir Belediyesinde bir aile ortamında Trabzon’a hizmet ettiklerini belirten Gümrükçüoğlu, “Bir aile samimiyeti ile yaşıyor ve bu samimiyetle Trabzon’a hizmet ediyoruz. Bu anlayışla gelişmiş bir şehri ortaya koymakta olan sizlerin sahadaki çalışmalarıdır. Sahadaki hizmetlerinizden ötürü hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi her zaman hastalıkta, sağlıkta yan yana olacağız. Şehrimize her alanda çok büyük hizmetler yaptık, yapmaya devam edeceğiz. Daha da gayretli olacağız, hep birlikte daha da büyük işleri başaracağız” dedi.

Afrin’e düzenlenen askeri operasyon hakkında da değerlendirmelerde bulunan Gümrükçüoğlu, Türkiye Cumhuriyetinin, terörün hâkim olduğu topraklara barış ve huzur getirmekte olduğunu ifade etti. Başkan Gümrükçüoğlu, “Bizim evlatlarımız Afrin’e çıkmış, insanların teröristler tarafından katledilmesini engellemek için kendi canımızı kanımızı ortaya koyuyoruz. İsmi, kökeni, amacı ne olursa olsun, kime uşaklık yaparsa yapsınlar, bütün terör örgütlerini o topraklardan temizliyoruz. Neden? Orada barış olsun diye, huzur olsun diye. Memleketimizde misafir ettiğimiz yüz binlerce Suriyeli kardeşimiz kendi memleketlerine gidip özgürce yaşasınlar, orada tarım yapabilsinler, ticaret yapabilsinler diye” şeklinde konuştu.

Değerlendirmelerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Trabzon’a özel ilgi gösterdiğini ve her alanda şehrin önünü açtığını kaydeden Gümrükçüoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımız bu şehre çok şey verdiler. Trabzonspor’umuza dev bir stadyum ve spor kompleksi kazandırılması bir zamanlar hayal dahi edilmezken Sayın Cumhurbaşkanımız bu büyük eseri şehrimize kazandırdılar. İşte Trabzon şehir merkezini iki kat büyütecek ve ulaşımda çok büyük kolaylıklar sağlayacak olan Kanuni Bulvarı Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile şehrimize kazandırılıyor. Trabzon, Cumhurbaşkanımızın bir şehircilik sevdalısı olarak ülkemizde başlattığı kentsel dönüşümlerle ismine layık hale geldi, gelmeye devam ediyor. Tüm bu imkânları şehrimizin emrine sunan Sayın Cumhurbaşkanımızdır. Kendilerine minnettarız” diye konuştu.

 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@