Gençler Ganita'yı tertemiz yaptı

Trabzon'da Ganita'ya giden gençler işe koyuldu, çöp topladı

Gençler Ganita'yı tertemiz yaptı

Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezleri üyeleri, gönülle gençlerle birlikte son derece önemli işlere imza atıyor. Köy okullarına gidip duvarları boyayan, sevgi evlerindeki kimsesiz çocuklarla eğlenceli vakitler geçiren, huzurevlerindeki büyükleri hiç unutmayan ve bunun gibi onlarca özel işlere imza atan gençlerin son adresi, Ganita’ydı.

Gençler Ganita'yı tertemiz yaptı

Trabzon’da her gün binlerce kişinin uğradığı Ganita’da kayalıkların arasından gelen kokuları fark eden Pelitli Gençlik Merkezi üyeleri ve bir grup gönüllü üniversite öğrencisi, çöp poşetlerini alarak çalışmaya başladı. Bir saat boyuncu bölgeyi didik didik eden gençler, 13 büyük boy poşet dolusu çöp topladı. Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, “Temiz bir gelecek, doğaya ve çevreye duyarlı bir gençlikle mümkündür. Bir kesimin çevreyi kirletirken duyduğu rahatlık bizi üzse de, duyarlı gençlerimizin sayısının bunlardan kat kat fazla olması umudumuzu artırmaktadır” diye konuştu.

Daha temiz bir çevrede yaşamanın herkesin sorumluluğunda olduğu bilinciyle, gönüllü gençlerle birlikte sahilde temizlik yaptıklarını kaydeden Pelitli Gençlik Merkezi Müdürü Ali Şükrü Beldüz, bu tür etkinliklerin devam edeceğini söylerken, gençlik liderlerinden Mesut Reis de, farkındalık oluşturacak yeni projelerinin olduğunu kaydetti. 

Gençler Ganita'yı tertemiz yaptı


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
takım taraftarı
takım taraftarı - 2 ay Önce

Bu Ganıta bu hale niye geldi neden bu kadar pis rezil düzensiz gerçi bu yıl trabzonun her tarafı aynı pislik kötü koku içinde rezalet hiçbir denedim yok parklarda sandalyeler masalar eski kırık yerler pis cimler kurumuş düzensiz böyle güzel bir doğa yı ne hale getirdik

mavi firtina
mavi firtina - 2 ay Önce

halk bilincsiz birkacgün sonra tekrar millet cöp atmaya baslar.

oguz
oguz - 2 ay Önce

ne varsa egitimli genclerde var ama trabzonda boyle insanlar az

Sıradan Vatandaş
Sıradan Vatandaş - 2 ay Önce

Teşekkür ederiz gençler.Böyle güzel ve samimi haberlere ihtiyacımız var her zaman.Eğitim güzel şey be kardeşim

banner426

banner432

banner454

banner443

banner441

banner393