7m

hyundai

tamfinans

Genç: Cumhurbaşkanımız ve milletimiz darbenin önünde durdu

Ahmet Metin Genç Haber61'e konuştu

Trabzon 15.07.2017, 22:51
Genç: Cumhurbaşkanımız ve milletimiz darbenin önünde durdu
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzon'da yapılan 15 Temmuz'un 1. yıl dönümü etkinliklerinde Haber61'e konuştu.

Genç şöyle konuştu;

1. yılını idrak ediyoruz. 15 Temmuz 2016 tarihinde çok önemli bir noktadır. Önemli bir dönüm noktasıdır. 15 Temmuz'da içerdeki ihanet şebekesi bağımsız Türk Milleti'nin iradesini yıkmaya çalıştı. Daha önce yaptığımız milli mücadelenin değişik bir versiyonunu yaşıyoruz. Kırk yıl bizim içerimizde kalarak milletin iradesini baltalamak istediler. Ancak milletimiz bunun önünde durdu. Cumhurbaşkanımızın cesareti darbenin önünde durdu. Bu tarihi unutmamak gerekir. Gelecek yıllara da aktararak yeni bir şuur yaratmak istiyoruz. 15 Temmuz'da hepimizin aday olarak meydanlara çıktığı ve Allah'ın takdiriyle olan 249 şehidimizi anıyoruz. Burada ilimizde de bu koordinasyonu yapanlara teşekkür ederiz.

Yorumlar (2)
İbrahim çevik 5 yıl önce
Millet tamamda Erdoğan Marmaris'te saklanmadımı? Ankara'ya 4 gün sonra gelmedimi? Milleti FaceTime dan meydanlara çağırırken Bilal neredeydi. Binali ılgaz tünetinde saklanmadımı? Kahraman Türk milletinin yanına bunları koyarsan kahramanlığı ucuzlatırsınız
ali 5 yıl önce
tiyaroya devam birgun 15 temmuzun tiyatro oldugu anlasııllacak ama ben görmem körler sagırlar birbirini ağırlar.....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@