banner556

Gece yarısı tatlı aşeren kadının yardımına belediye koştu!

Trabzon'da dün gece yarısı tatlı aş eren kadının imdadına Trabzon Büyükşehir Belediyesi koştu.

Trabzon 31.03.2020, 12:06 31.03.2020, 12:14
Gece yarısı tatlı aşeren kadının yardımına belediye koştu!

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin ‘Vefa Sosyal Destek Grubu’ ekipleri, yaptıkları özverili çalışmalarla takdir topluyor. Ekipler, sokağa çıkamayacak durumda olan vatandaşlara gece gündüz demeden yardımcı oluyor. 

Trabzon’da binlerce kişinin ihtiyacını karşılayan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, dün gece sıra dışı bir çağrı aldı. Gece saat 02.00’de Vefa Destek Grubu’nu arayarak hamile ve yalnız olduğunu belirten kadın, tatlıya aşerdiğini söyledi.  Açık yer bulmak için Meydan’daki hemen hemen tüm tatlıcıları dolaşan Zabıta ekipleri, uzun uğraşlar sonucu buldukları tatlıyı, hamile kadına teslim etti. 

Sokağa çıkmaması gereken vatandaşların tüm taleplerini 7/24 esasıyla alarak bir bir yerine getiren Büyükşehir ekipleri, ayrıca ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen ailelere sıcak yemek ve erzak temininde de bulunuyor. 

Öte yandan Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri de örnek bir davranış sergileyerek kendilerine gelen talepler dışında tespit ettikleri ve maddi durumu yerinde olmadığını anladıkları yaşlı bir vatandaşın kumanyasını kendi imkanları ile karşılayarak çalışmalara destek verdi. Zabıta ekipleri ayrıca bu zor günlerde  huzurevi sakinlerini de unutmayarak ihtiyaçlarını giderme noktasında yanlarında oluyor.

Yorumlar (1)
Muhtar 11 ay önce
Bu haberi servis eden belediye basın görevlileri en hafif tabirle mizanseni becerememişler...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@