7m


7m

hyundai

Fener Rum Patriği'nden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Trabzon teşekkürü

Fener Rum Patriği'nden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Trabzon için teşekkür telefonu geldi.

Trabzon 28.07.2020, 21:52
Fener Rum Patriği'nden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Trabzon teşekkürü

Fener Rum Patriği'nden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür telefonu

Fener Rum Patriği Bartholomeos, telefonla aradığı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Sümela'nın restorasyon sonrası ziyarete açılması dolayısıyla teşekkür etti

İletişim Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, Bartholomeos'un, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Sümela Manastırı'nın restorasyon çalışmalarına verdiği destek ve gösterdiği ilgi nedeniyle duyduğu memnuniyetini ifade ettiği belirtildi.

Bartholomeos'un, görüşmede, Türk ve İslam aleminin yaklaşan Kurban Bayramını tebrik ettiği de kaydedildi.


Yorumlar (16)
Tekbir 2 yıl önce
Neredennn nereye Trabzon? Bartelomosu yıllar önce gemiden indirmeyip, Trabzon topraklarına çıkarmayalar, şimdi alkışlıyor. Ne oldu sana Trabzon? afyon mu yutturdular.
Trabzonlu 2 yıl önce
Haklısın kardeş
Riko 2 yıl önce
Bende trabzonluyum
Yanliz benim dedem ninem lazca konusuyor
Biz hollandada yasiyoruz hiristiyan olarak büyüdük benim sucum nedir??
davut 2 yıl önce
Vay ve Fener Rum Patriği'nden onay alan bir kişi 20 yıldır bizi yönetiyor. Teşekkürler milliyetçi muhafazakar trabzon halkı :)
samet 2 yıl önce
hollandanın nerısınde yasıyorunuz rıko
Lazz 2 yıl önce
Ben anlamam Bunlara izin verende Trabzonda ayin yapmaya gelmek isteyende Trabzonspora nekadar yardim etdigini görecegim.KAS davasindan başlasinlar
ICH 2 yıl önce
Yıllarca gayrimüslimleri engelledik de ne oldu. Aya mı çıktık, daha mı medenileştik, İslamı daha mı iyi yaşamaya başladık? Osmanlı 500 sene özgürlük içinde yaşamaya müsaade etmiş, biz onlardan daha mı Müslümanız? Her şeyi de Trabzonsporla ilişkilendirip komik olmayın.
başbuğ 2 yıl önce
Tarih bilmeyenler aynı martavallara tam gaz devam ediyor. Biraz tarih okuyun da o 500 yıl içinde savaşlardan, isyanlardan, ayaklanmalardan, dökülen kandan haberiniz olsun.
Nediyim 2 yıl önce
Oylar akpye bak gönül aldilar bize teşekkür ettiler
Nediyim 2 yıl önce
Oylar akpye bak gönül aldilar bize teşekkür ettiler
ibraam 2 yıl önce
fetö nün dinler arası diyaloğu hala devammı ediyor..?????
Cemal 2 yıl önce
Yorum yazanlar ne oluyor beyler
Avrupada her yerde camiler var hocalar var avrupalilar hosgörülü bize ne oluyor..trabzon eskiden trabizant degilmiydi laz sehri degilmiydi lazlar papas degilmiydi kökümüzü arastiralim önce yorum atmadan trabzonun köyleri adlari lazca rumca degilmiydi kökü trabzonlu olanlar ya rumdur yada hemsinlidir daha derine gidersek alevidir arastirin bakin gercek trabzonlular esmerdir yani rum kökenidir mavi gözlüler göc gelmis trabzona zamaninda..suan müslümaniz cok sükür ama gerceklerede göz yumamayiz o kadar bende mavi gözlüyüm nokta
kemal 2 yıl önce
Kardeş hangi cümleni düzelteceğimi şaşırdım. Ama şunu bil ki Trabzonlu rumsa anadoluda Türk diyebileceğin kimse kalmaz. Zira anadolunun tamamı fetih malıdır. Kimlerden rumlardan. Ha bazı şehirler 150 yıl erken bazıları 50 yıl bazıları 100 yıl daha sonra. Ama sonra fethedildi diye önce gelenler türk sonra gelenler rum mu oldu? Göz renginden de hiç ırk konusunda hiç bir yorum yapamazsın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@