7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Fatih Tekke’den Nwakaeme açıklaması! “Nwakaeme gibi oyuncuyu kim aramaz”

Fatih Tekke Nwakaeme’nin ayrılması ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Trabzon 19.06.2022, 13:22 19.06.2022, 13:29
Fatih Tekke’den Nwakaeme açıklaması! “Nwakaeme gibi oyuncuyu kim aramaz”

Trabzonspor’un eski futbolcusu Fatih Tekke, katıldığı canlı yayında Nwakaeme’nin ayrılması ile ilgili açıklamalarda bulunarak, “Nwakaeme gibi oyuncuyu kim aramaz” dedi.

Tekke, “Aslında hiçbirimiz içeride neler konuşulduğunu bilmiyoruz. Nwakaeme, Trabzonspor formasıyla şu ana kadar spekülasyon olacak bir olayla karşılaştırmadı bizi. Çok güzel ve başarılı şekilde formayı terletti. Sadece bu sene değil Trabzonspor’un genelinde belki de 1. sıraya koyabileceğimiz bir oyuncu. Şampiyonlukta da Uğurcan ve Nwakaeme kesinlikle 1. sıraya yazılır. Burada sorun şu. Bildiğim değil ama hissettiğim kadarıyla mutsuz bir ayrılış oldu. Bu camiada bir dakika bile forma giymiş olsun, ayrılan oyuncuları mutlu göndermeliyiz, doğru göndermeliyiz. Ne konuşuldu, ne oldu bilmiyorum ama eğer bir oyuncuyla yollar ayrılacaksa ki futbolun içinde olan gayet doğal bir süreç bu, oyuncu kulüpten doğru şekilde ayrılmalı. Bu memleketin çocukları merhametlidir. Misafiri uğurlarken belli bir şeklimiz vardır. Kamuoyunda hoş olmadı. Nwakaeme’yi kaç yılda buldu ki aramasın. Böyle bir oyuncuyu kim aramaz ki?” dedi.

Haber61 – Spor Servisi - 
 


Yorumlar (5)
N ZFR 2 ay önce
Daha çok para için bıraktı, takım genelindeki tavan ücreti kabul etmedi. Ya takıma bonservis kazandırıp gitmeliydi ya da ona kariyerindeki en çok ücreti veren ve bu süreçte piyasa değerini de artıran bu takımda kalmayı kabul etmeliydi. Para önemli değil deyip piyasa değerimi düşürüyorlar diye suçlayarak ayrılması şık olmadı. Onu bulup ilk başta getiren yönetime güvenelim. Daha genç daha hızlı ve takım oyununa yatkın yeni yetenekler geliyor zaten...
Robert the Bruce 2 ay önce
Sevgili Fatih Tekke, adama bir yıldır dil döküyorlar ama bir türlü ikna edemediler. Bu şartlarda gayet iyi ayrıldı. Ayrıca ayrılması da gayet hayırlı olacaktır kanaatimce. Şampiyonluğa katkısı büyük, bunu kimse inkar edemez. Ancak onun durduğu maçlarda takım dokuz doğurdu. Trabzonspor tek futbolcuya endeksli oyun oynayamaz. O da başka takımda bu uyumu bulamaz. Tüm bunları dikkate alarak imzayı çakacaktı. Ama insan oğlu böyle maalesef. Kendisine başarılar diliyoruz.
mb 2 ay önce
heykeli dikilen bir oyuncuyu göndermek yanlış
mehmet 2 ay önce
Heykel dikmek yanlış.
Akzdg 2 ay önce
arkadaslar atladiginiz bir nokta var oda bizim kanayan sol kanadimiz kimse kusura bakmasin ama 4 yilda onlarca sol kanat geldi gecti hepsimi kotuydu hayir bence neakaemenin geriye gelmemesi defansi yalniz birakmasi ileri ucta top beklemesi kaybvettigi topa kosmamasi tamam kral topcu topu ayagina alinca kimse kolay kolay alamiyor ama gunumuz futbolunda bunlar yeterli degil bence hayirlisi oldu ben paragoz degilim derken bile para konusunu acan bir adam kimler mesela ugurcan cocuk kac mac kurtardi onun aldigi ucretin yarisini dahil almiyor birilerine para verilecekse bu uguracan olmali baskaksi degil gidenin yeri dolar kalanlari sevelim mutlu edelim

Gelişmelerden Haberdar Olun

@