banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Eren Bülbül'süz 5. bayram

Trabzon’un Maçka ilçesinde 11 Ağustos 2017 tarihinde teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül’ün annesi Ayşe Bülbül en acı bayramı yaşıyor

Trabzon 23.05.2020, 15:38
Eren Bülbül'süz 5. bayram

Trabzon’un Maçka ilçesi Köprüyanı Mahallesinde 11 Ağustos 2017 günü terör örgütü mensupları tarafından şehit edilen Eren Bülbül’ün annesi Ayşe Bülbül, Eren’siz 5’nci bayramını hüzünlü geçiriyor.

Trabzon’un Maçka ilçesi Köprüyanı mahallesinde 11 Ağustos 2017 günü terör örgütü mensuplarının hırsızlık için girdiği evlerini güvenlik güçlerine göstermek için giderken açılan ateş sonucu Astsubay Başçavuş Ferhat Gedik ile birlikte şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül’ün annesi Ayşe Bülbül, en acı 5’nci bayramını yaşıyor.

"Benim acım bitmez"
Her gün oğlu Eren Bülbül’ün mezarı başında dua eden anne Ayşe Bülbül, her yol olduğu gibi bu yılda bayramı buruk ve hüzünlü yaşadıklarını belirterek, "Eren’siz 5’nci bayram. Eren bu kadar durmazdı gittiği yerde. Bayramlar buruk, kardeşleri okuldan geliyor Eren yok. Okul arabası geliyor Eren yok. Anneler günü geliyor Eren Yok. Bayram geliyor Eren yok. Kapı açılıyor bakıyorum Eren gelecek o yok. Benim acım bitmez. Evlat acısı bitmez. Diyarbakır’daki anneler yaşıyorlar diye yavrularını bekliyorlar bir umutla ama ben neyi bekliyeyim. Evladım burada yatıyor. Kolumdan tutan yok. Teselli veren yok" dedi.

Eren ile dertleşti
"Benim ne çileler çektiğimi sen çok iyi biliyorsun" diyerek oğluna seslenen anne Ayşe Bülbül, "Benim ne çileler çektiğimi biliyorsun oğlum. O kadar çileler çektim. Ben sizi bırakmadım, sen niye bizi bıraktın Eren. Kurban olurum senin soğuk taşlarına yağmur yağıyor, ben eve kaçıyorum ama sen yok. Bayram geldi, nereden arıyayım seni. Yayladanmı, köydenmi , yaylalarada kar yağdı kim odun yakıpta ısıtacak beni"ifadelerini kullandı


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Hasan 4 ay önce
Allah rahmet eylesin. Eren şu an cennet kuşlarla , meleklerle daha bilmediğimiz ne füzellikler bahşetti Rabbim. Eren ölmedi fönlümüzde yaşıyor mavi gözlü çocuk. Ölümsüzlük şerbeti içti. Allahın ateşi zalimleri bekliyor.
AHMET TS 4 ay önce
AHHH ANA AHH, HEPİMİZİN YÜREĞİ YANIYPR ELBETTE, AMA SENİN ACININ TARİFİ YOK, SENİN GİBİ YANARMI KİMSENİN ATEŞİ SEN ANASIN CANSIN..
ALLAHIM ŞEHİDİMİZE ERENİMİZE SONSUZ RAHMETLER, SİZLEREDE SABIRLAR İHSAN EYLESİN İNŞALLAH...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@