banner526

banner533

banner513

Erdoğan Trabzon'da!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'a geldi

Trabzon 17.11.2017, 21:31 17.11.2017, 21:59
Erdoğan Trabzon'da!
Haber61 Haber Servisi

Rize'de bir dizi programa katılacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu akşam saat 21.15 sularında Trabzon'a geldi.

Erdoğan'ı havalimanında yüzlerce Ak Partili  "Reis buraya" sloganlarıyla ve pankartlarla karşılama yaptı.

Erdoğan havalimanında kısa bir açıklama da gerçekleştirdi.

Erdoğan " Günün bu saatinde burada bizi karşıladığınız için size teşekkür ederim. Rize il kongremizi yapacağız ve bazı yatırımları gezdikten sonra Pazar günü de Bayburt ve Gümüşhane kongrelerini yaptıktan sonra Ankara'ya döneceğim. Bu arada eğer müsaitlerse Şehit Eren'in evini de ziyaret edeceğiz. Hiç bir hazırlık olmadan buraya geldiniz. Trabzon il kongresinde burada hep beraber olacağız. Sizden ricam şu önümüzde 2019 Martı ve Kasımı var. Hep beraber, gerek mart gerekse de Kasım seçimlerine çok güçlü bir şekilde hazırlanmamız lazım. Ben inanıyorumki Trabzon çok daha farklı bir ders verecek. Trabzon'un bir özelliği var. Trabzon hep tek millet oldu, tek bayrak oldu." ifadelerini kullandı.

Öte yandan Erdoğan sigara içen bir vatandaşı görünce "Sigara içmek yakışmıyor, al onu ayağının altına" ifadelerini kullandı.

Erdoğan konuşmasının ardından helikopterle Rize'ye hareket etti.

Yorumlar (6)
Menşure 3 yıl önce
Utanmaz reziller. Ne yüzsüz insanlarsınız
Musa 3 yıl önce
Ya Allah Bismillah Allahü Ekber...Reis öl de ölelim.Vur de vuralım.Kimse senin kılına zarar veremez.
Davut 3 yıl önce
Ne katılım vardı ne coşku. Ekınomik krizden başka bir şey yok
murat 3 yıl önce
her zamankı gibi bir parmak bal caldı gitti
ali 3 yıl önce
artik vatanimizda sigara kimse icmez esnaflar yandi
Takım taraftarı 3 yıl önce
Tamam trabzonun bir özelliği var bir sürü söz verilir vaatler edilir ve orada kalırlar birşey yapılmaz bizim belediye başkanı zaten yalaka orada dursun a ne olursa olsun vekiller salla başını al maaşını ne şiş yansın ne kebap yıllardır trabzona söz verilip unutulanlar otogar terminali çimento fabrikasının ikinci üniversite şehir hastanesi hepsi bitti bizde daha yeri belli deyil kentsel dönüşüm diyecekler yapılıyor bu hızla yüz yılda bitmez boztepe nin yenilenmesi ve en önemlerinden bir havalimanınin ya yenilenip ikinci pist yada yenisi detiler ama hepten unutuldu onu yapmamak için çevredeki kasapa kadar illere havalimanı yapılıyor çok yakında bu konuşmaları bile dinleyemeyeceksiniz zira artık Trabzon a uğramayacak direk rize'ye gidecek kimse yanlış anlamasin bente akp ye oy veriyorum ama bu trabzonun geri idilmesinede razı olamam bir sdat yapıldı ikide bir onu öne atıyorlar takımları üçüncü ligde bile oynayan takımlara bile sdat yapıldı bide bunu yapmasanız trafik zaten rezalet ilgilenen yok

Gelişmelerden Haberdar Olun

@