Erdoğan Trabzon'a geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Trabzon'a geldi.

Erdoğan Trabzon'a geldi
banner432
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın gerçekleştirilecek olan Akyazı Stadı'nın açılışı için Trabzon'a geldi.

Saat 22.20'de Trabzon Havalimanı'na gelen Erdoğan'ı burada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, AK Pari Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ve birçok AK Partili karşıladı.

Karşılaşama sonrası Erdoğan havalimanında vatandaşlara seslendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan öne çıkan açıklamalar;

Allah yolunda öldürülenlere ölü demeyiniz, onlar diridirler ancak siz bilemezsiniz diyor yüce Rabbimiz. Bildiğiniz gibi yarın bizim Trabzonumuzda büyük bir açılış törenimiz var. Bir çok açılış merasimlerini bu törende birleştirdik. Fakat bizi bu tür eylemler yolumuzdan alıkoymayacak dedik ve Katar Emiri değerli kardeşim ile birlikte burada hem yüksek düzeyli toplantımızı ertelemeyelim orada yapalım dedik aynı zamanda açılış törenimizi de yapalım istedik. Onun için bu akşam buradayız.

Yarın inşallah Trabzon'daki Akyazı Spor Kompleksi'nin açılışında sizlerle birlikte olacağız. Bu bir arada oluş aynı zamanda bir cevap teşkil edecek. Ama şunu tüm kalbimle inanarak ve bilerek söylüyorum. Bu millet çıktığı bu yolda yek vücuttur. Hep söylüyorum ya bir olacağız, iri olacağız diri olacağız kardeş olacağız.

Onlar ister canlı bomba olsunlar ister şu tür bomba olsunlar ister bu tür bomba olsunlar bunların onlar bitecekler. Bu millet asla tarih boyunca bu millet hilal haçlı zihniyetiyle nasıl mücadele ettiyse bizler bu dar mevzii de bunları rahatlıkla Allah'ın izniyle halledeceğiz. Bütün mesele yeter ki siz aranıza bunları sızdırmayın.

Nerede kim var kimi biliyorsunuz hemen güvenlik teşkilatlarımıza bunu bildirin. Bu sadece güvenlik teşkilatlarımızın görevi değil. Muhtarlarımıza söylüyorum. Kim senin mahallene kim taşındı bunu sendnen iyi kimse biilir mi bilmez. Bunları hemen güvenlik teşkilatına bildireceksiniz. Bunu birlikte yapacağız. Bu konuda Allah razı olsun burada hiç endişeniz olmasın.

Erdoğan daha sonra dinlenmek üzere kalacağı otele gitti.
Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2016, 23:11

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mete
Mete - 3 yıl Önce

Türk milletinin büyük önderi,İslam aleminin büyük lideri şehrimize hoş geldiniz.Vatanımızı bölmeye çalışan kalleşlere geçit vermeyeceğiz.Sayın cumhurbaşkanımızın dediği gibi "bir olacağız,diri olacağız,iri olacağız".Yolumuz yolunuzdur sayın cumhurbaşkanım.Allah(c.c) yar ve yardımcımız olsun.Ne mutlu Türküm diyene.

Yunus
Yunus - 3 yıl Önce

Gelecegiz reis inşAllah

Hasan koksal
Hasan koksal - 3 yıl Önce

Bu ülkeyi bu hale kimin getirdiğini hala bilmiyorsan problem sende. Bu ülkede cumhurbaşkanına hakaret etmek moda haline gelmiş. Bu vatandaş da onu yapıyor. Utanmadan söz ediyor ama bu erdemdir kendisi bihaber.

Trabzonlu
Trabzonlu - 3 yıl Önce

Türkiyeyi kan gölü haline getirdi elini attigi herseyi yüzüne gözüne bulastirdi hala suclu ariyor sanki bu ülkeyi kendisi yönetmiyor aklimizla dalga geciyor ardamari catlamis utanmak nedir bilmiyor ama o bal alacagi dali cok iyi biliyor cünkü aziz nesin bu milletin yüzde atmisinin ne oldugunu yillar önce söyledi dersini iyi ezberlemis.

Erol
Erol - 3 yıl Önce

Hoşgeldin başkanm

Evet
Evet - 3 yıl Önce

Trabzonlu diye yorum yapan, aziz nesin kim tanır, kim itibar eder, yüzde otuz bile onu takmaz. Lafla peynir gemisi yüzmüyor, ortaya eser kayacaksın. Kişinin ainesi dir işi lafına bakılmaz. Nankörlük yapmayalım. Allah cc bu milletin lideriyle birlikte yolunu açsın, daha nice niğmetlere nasip etsin. Engel olanlara, hasetlere fırsat vermesin. AMİN

Maccali
Maccali - 3 yıl Önce

InşAllah su sitadin adini rte koymazlar. Şenol güneş olur rte adini demokrasi meydananina koysunlar. Şehitler meydanina koysunlar.

Trabzonlu
Trabzonlu - 3 yıl Önce

Benim inandigim Allah hirsiza itibar etme diyor benim inandigim Allah hirsiza yürü kulum demez.benim okudugum kuran Allahla kandirana lanet ediyor.aleme ibret olsun zaten burada beni elestirenler türkiyeyi degil tayyipi seviyorlar.öylesine körükörüne tapmislarki elestiriye bile hakaret hakaret diyorlar artik dogrulari bile göremiyorlar.hirsizlara ve yandaslara kul hakki yiyenlere sahip cikarak kul hakki yiyorlar haberleri yok.türkiye kibris cikarmasinda bile akp dönemindeki kadar sehit vermedi bunu bille göremiyorlar

banner421