7m


7m

hyundai

Elazığ’da aranan öğretmen Trabzon’da gözaltına alındı

Elazığda hakkında arama kararı bulunan öğretmen Trabzon’da teslim oldu.

Trabzon 08.06.2021, 21:48 09.06.2021, 09:26
Elazığ’da aranan öğretmen Trabzon’da gözaltına alındı

Elazığ'da aranan şahıs Trabzon'da teslim oldu.

Trabzon il Jandarma Komutanlığı ekipleri, Elazığ 3. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından hakkında 6 yıl 10 ay 15 gün hapis cezası verdiği A.G isimli, özel bir eğitim kurumunda öğretmen olarak görev yapan şahsı Trabzon’da teslim aldı.

Akçaabat ilçesinde yakalanan şahıs işlemlerinin tamamlanmasının ardından cezaevine gönderildi.

Trabzon İl Jandarma Komutanlığı’ndan yapılan açıklamada “Trabzon İl Jandarma Komutanlığınca terör örgütleriyle mücadeleye kararlılıkla devam edilecektir.” İfadeleri kullanıldı.

Haber61 - Haber Servisi


Yorumlar (4)
Vatandaş 1 yıl önce
Ben de Sedat Peker yakalandı.kripto vurguncusu geri getirildi veya çiftlikbank dolandırıcısı Tosuncuk mu iade edildi hatta hatta SBK mı yurtdışında yakalandı sandım.
Realist 1 yıl önce
Yomra da M.BIYIK Ezdi geçti sizi , Trabzonun en gözde ilçesini kaybettiniz. O ağır yenilgiden sonra istifa etmeniz gerekirdi . Ayrıca Dava neyin davası , siyaset yapıp cebini doldurmayan nadir insanlar var çevremizde . Madem amacınız hizmetti , istifa ettikten sonra göreceğiz ne gibi hizmetleriniz olacak .
yakun 1 yıl önce
Terörist olan öğretmene, özel öğretim kurumunda kim çalışma izni verdi? Tamam öğretmen yakalındı anladık da bu öğretmene çalışma izni verenler hakkında ne yapıldı?
hasan 1 yıl önce
Hesap vermeden gitmek var mı he.. önce yediğiniz haltların hesabını verin de gidin. 15 yıllık döneminizde yomrada ne yaptınız. özdil bile buradan daha gelişmiş hale geldi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@