banner491

Ekrem İmamoğlu için Trabzon'da kutlama yapılacak!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen CHP'li Ekrem İmamoğlu için Trabzon'da kutlama yapılacak.

Ekrem İmamoğlu için Trabzon'da kutlama yapılacak!

23 Haziran'da tekrarlanan İstanbul Büyükşehir belediye Başkanlığı seçimlerinde yeniden Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu için Trabzon'da kutlama yapılacağı bildirildi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen CHP'li Ekrem İmamoğlu İstanbul halkı ile Saraçhane de buluşurken, 28 Haziran Cuma günü saat 14.30'da ise Trabzon Meydan Parkın'da Ekrem İmamoğlu için kutlama programı düzenlenecek.

CHP'den yapılan açıklamada "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen CHP'li Ekrem İmamoğlu İstanbul halkı ile Saraçhane de ,Trabzon halkı ise Trabzon Atatürk alanında (meydan parkta )kutlama yapacak" ifadelerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2019, 23:57

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şenol
Şenol - 6 ay Önce

Adamsın ekrem başkan chp partim değil ama senin her girdiğin seçimde butün oylar sana inş arkandayız yanındayız trabzonun gururu.

Binali
Binali @Şenol - 6 ay Önce

Niye iyi yalan söylediği için mi

Osman Kalyoncu
Osman Kalyoncu - 6 ay Önce

Çok güzel bir düşünce..Bu kutlamalar önce Trabzon'da olmalı...

trabzonlu
trabzonlu - 6 ay Önce

Trabzonlular olarak istanbula hicbir karşılık beklemeden imamoğluna yardıma geliriz

Serkan
Serkan - 6 ay Önce

Tranbzonlu birisi adım adım cumhurbaşkanlığına yürüyor. Sayın İmamoğlu babadan ak partiliyiz ama ülkenin reisliği için aday olursan tüm sülalemiz sana oy vermeye hazır, hangi partiden aday olduğun önemli değil.

Gümüşhane 29
Gümüşhane 29 - 6 ay Önce

Allah utandırmasın,Sayın İmamoğlu Trabzon ve Türkiyenin gururu

Taner
Taner - 6 ay Önce

Daha dün kimse tanımadığı bu şahsı nasıl oluyorda çok iyi diyorlar hayret,hdp ve iyi partinin oylarıyla kazanılmış bir seçimi sevinenler taşıyıcı annelik görevini bakalım nereye kadar sürdürecek babalar fazla ozaman herşey çok güzel olacak.

kazım
kazım @Taner - 6 ay Önce

Başkasını kötüleyerek iktidarda kalabilirim düşüncesi AK partiyi bitiriyor. Seçim bitmiş ders alamamışız. AK parti olarak hizmet üretmeliyiz. Rakiplerimiz çok kötü, oyunuzu bize verin, onlar amerikayla, onlar terörist-fetöcü, söylemleri bizi yok etti. Düşün artık AK partinin yakasından

mavi firtina
mavi firtina @Taner - 6 ay Önce

terör sucundan aranan birisini trt ye cikaranlara bir diyecegin yokmu.?

ts61
ts61 - 6 ay Önce

Yok daha neler sanki adam cumhurbaşkanı seçildi istanbul belediye başkanı seçildi. çok abartıldı bu olay. bu adamıda fazla şişirmemek gerekiyor.

Gurbetçi trabzonlu
Gurbetçi trabzonlu - 6 ay Önce

Sırf trabzonlu diye fetö, hdp, pkk, amerika, israel, yunan esed, batı.. ve bilumum türkiye düşmanlarının Tayyip Erdoğan düşmanlığı üzerinden projeleyip desteklediği bu adamdan istanbula fayda geleceğini umanlar çok yakında yanıldıklarını görecekler inşAllah. Yahu basiretiniz bu kadarmı köreldi, hiç düşünmezmisiniz ki tüm türkiye düşmanları aynı safta neden bu proje adamın arkasında?. Gözlerin açılması için illâ suriyemi olmamız lazım? Kavmiyetçiliği, hemşericiliği Allah lanetlememişmi? Yalancılık, kıvırmacılık, ağzı bozukluk sizin inancınızda ne ifade ediyor. Sizi anlamakta gerçekten zorlanıyorum vatanını seven biri olarak. Kalın selametle


banner441

banner494