alexa metrics

banner536

banner572

Ekrem İmamoğlu: Boztepe tüneline akıl erdiremiyorum

İstanbul Büyükşehir belediye başkanı Ekrem İmamoğlu Trabzon’da basın toplantısı düzenledi.

Trabzon 07.10.2021, 21:13
Ekrem İmamoğlu: Boztepe tüneline akıl erdiremiyorum

Haber61 - Haber Servisi / İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Trabzon’da düzenlediği basın toplantısında Boztepe Tüneli ile alakalı açıklamalarda bulundu.

Boztepe Tüneline aklım ermiyor diyen İmamoğlu “Boztepe’yi delen tüneli bir türlü aklım ermiyor. Ben nasıl geçeceğim oradan. 5 Bin yıllık Trabzon tarihinin olduğu Boztepe’ye bir aklı evvel geliyor ben deleceğim geçeceğim diyor. Bu can yakıyor. Kanal İstanbul Karadeniz’i yok etmek gibi bir tehdit. Kanal tam anlamıyla rant meselesi. Vatandaş buna gerekli cevabı verecek zaten siyasi ömürleri de yetmeyecek.” İfadelerini kullandı.


Yorumlar (32)
Jaka 4 ay önce
İşine bak eko. Birgün olsun boztepeye arabayla çıktın mı. Birgün olsun boztepeden arabayla aşağı indin mi. Değirmenderede çömlekçi de trafiğe girdin mi.. varmı alternatif bi fikrin. Yoksa sende manası olmayan güney çevre yolumu diceksin.
Davut 4 ay önce
Adam 16 milyonu yönetiyor ama Jaka kardel işine baksın demiş. Ah benim siyasal islamcı süper akıllı kardeşim ah :)
Hakan Tan 4 ay önce
İşine bakıyor zaten Jaja. İstanbulu alan Türkiyeyi alır
Mevlüt Akçair 4 ay önce
Kardeş , tünel Boztepe yoluna hitap etmiyor.
Değirmendere yolunu sahil yoluna bağla işıkları kaldır oradan, sorun çözülür.
İyi düşün de yaz. Atma sen de ...
Distopik eko loji 4 ay önce
Katılıyorum.. akıl erdirmekte zorlanan birinin en büyük şehre belediye başkanı olduğunda sonuçlarına akıl erdiremiyo rum. Facia kaos...
Jaja 4 ay önce
Bu memleketin imar derdi 20 senedir yıkmayla bitmiyor. Kuzgundere zağnos tabakhane hacıkasım çömlekçi… yık yık bitmiyor.
selçuk bilir 4 ay önce
boztepe tüneli ve deniz dolguları yapılırken trabzon halkı neredeydi. bir ordu bir ünye bir fatsa kadar olamadılar. ayıp ayıp ve yazık.
Ekrem Okumuş 4 ay önce
İstanbul'un da 8 bin yıllık tarihi olduğu için, eski belediyenin bitmek olan projeleri dışında bir projesi yok ekrem bey'in. İstanbul bitti sıra Trabzon'da herhalde.
mustafa 4 ay önce
bırak bu işleri kendi işine bak istanbul’u ihya ettinya geldin buraya karışıyorsun gölge etme yeter sen git temel atmamama işlerine bak
Civanım 4 ay önce
Sizin aklınız ermez zaten fazla zorlama siz hayatınızda böyle projeleri görmediğniz için olan aklınızı da yormayın gardaş
ibrahim 4 ay önce
senin aklın böyle böyle şeylere ermez.
Jaja 4 ay önce
Daha bikaç sene önce ayasofya müzesinin altında tamirhaneler müzenin içinde halısaha yıkılırkende sizler bi anlam veremiyor basına haber yaptırıyordunuz. Bugün müzeye bakan herkes sanki orası hep öyleydi gibi konuşuyor..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@