Düzköy ve Şalpazarı başkanlarından Ankara çıkarması

Salih Cora: Dün hangi sözü vermişsek bugün onun takipçisiyiz

Düzköy ve Şalpazarı başkanlarından Ankara çıkarması

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve Düzköy Belediye Başkanı Yılmaz Ankara ile Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulunan AK Parti Trabzon Milletvekili Avukat Salih Cora, “Dün hangi sözü vermişsek bugün aynı sözün takipçisiyiz” dedi

KURUKIZ VE ANKARA İLE ZİYARETLER YAPTILAR

Bu arada AK Parti Trabzon Milletvekili Avukat Salih Cora, Ankara’da Trabzon’un sesi ve temsilcisi olmaya devam ediyor. Trabzon ile ilgili bütün projeleri yakından takip eden Cora İlçe belediye Başkanları ile bakanlıkları ve genel müdürlükleri arşınlıyor. Cora önceki gün Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve Düzköy Belediye Başkanı Yılmaz Ankara ile birlikte Karayolları Genel Müdürü Abdülkadir Uraloğlu, DSİ Genel Müdür Yardımcısı Oğuz Kasap ve Genel Müdür Mevlüt Aydın’ı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Topoğlu’nu ziyaret etti.

GÜZEL ESERLER BIRAKMAK İSTİYORUZ

Cora ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Dün hangi sözü vermişsek bugün aynı sözün takipçisiyiz. Yarınlar ise düşüncelerimizin hayata geçirileceği günlerdir. Bizim sözümüz seçim zamanları hamaset amaçlı söylenmiş, birkaç oy daha fazla almak için söylenmiş sözler değildir. Bu manada verdiğimiz hiçbir sözü unutmadık. Çünkü dertliyiz. Dertlenmeden hiçbir sorun çözülmez. Zamanımızı heba etmeden koşuyor koşturuyoruz. Milletimize hizmet, gelecek nesillere güzel eserler bırakmak istiyoruz. Sen ben kavgası yapmadan hep birlikte başaracağız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner513