Dünya güzelleri ile muhteşem tanıtım

Projesinin tanıtımını dünya güzelleriyle yapıyor

Trabzon 15.11.2017, 10:06
Dünya güzelleri ile muhteşem tanıtım
E.Ö.Ç. Mimarlık olarak daha önce dünya güzeli Macar modelden sonra kainat bikini güzeli Raimonda Gecaite’yi Trabzon’a getiren yüksek mimar Emrah Ömer Çam projesinin tanıtımında "en güzel proje ancak en güzellerle tanıtılır" dedi. E.Ö.Ç. Mimarlığın sadece Türkiye’de değil yurtdışında da projeleri olduğunu söyleyen Çam, projelerimize olan ilgiye karşılık yurt dışından gelen tekliflere yeterince yanıt veremiyorduk. Bu yüzden marka temsilcilerimizle birlikte yurtdışında çalışmalarımıza devam edeceğiz dedi.          

E.Ö.Ç. Mimarlık tarafından tasarlanan ve inşa edilen Loft Park Residence isimli mimari projede film sahnelerini aratmayacak sabah uyanmadan çayınızı demleyebileceğiniz ya da şehir dışından kapınızı kilitleyip, açabilme imkanı sağlayan teknolojik gelişmelere yer verildiği öğrenildi.

E.Ö.Ç. Mimarlık şirketinin sahibi olan Yüksek Mimar Emrah Ömer Çam ve ekibi şu anda mimari proje tasarımı dışında bölgenin en çevreci ve akıllı projesi olan “Loft Park Residence ” projesi hakkında açıklamalarda bulundu. dünya güzeliProjelerinde hayata geçirdikleri tüm detayları ve önerileri bir kitapta toplayan Çam, müteahhitlere ve kullanıcılara örnek olacak bir eser sunmak için çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi. Bir taraftan tasarım işine ve inşaata devam eden Çam,“ E.Ö.Ç. Mimarlık ailesi olarak 10 yılı aşan sürede ulusal ve uluslararası arenada pek çok proje tasarımı, danışmanlık ve kontrollük hizmeti gerçekleştirdik. Bu süreçte hem öğrendik, hem de öğrettik. Mimarlık sektörünün kanayan bir yarası haline gelen tasarımların sahada birebir uygulanmak istenmemesi veya mimarların iradesi dışında pek çok noktanın değiştirilmesinden dolayı projeler aslına uygun olarak inşa edilmiyor. Müteahhitler projeleri tasarlatırken ihtiyaçlarını tam olarak bildirmiyor, sonrasında ise kendi isteklerine göre değişiklikler yapıyorlar.  Piyasada var olan bu sorundan kendimize pay çıkartarak, sosyal sorumluluk bilinci ile bizde bunun önüne geçmek ve şehrimizde modern mimari anlayışını ortaya koyacak bir proje üzerinde çalışmaya başladık. Geldiğimiz süreçte “ Loft Park Residence ”  isimli çevreci ve kontrol edilebilir akıllı bina konseptinde bir proje hayata geçirdik. Amacımız mesleğimizde tasarladığımız en iyi konut binaları, gerçekte hayata birebir geçirmektir. Bu kapsamda oluşturduğumuz Loft Park Residence projesindeki tüm detayları bir kitapta toplayarak, bundan sonraki süreçte yapı sektörüne öncü ve örnek olmak için bu çalışmayı başlattık’’ ifadelerini kullandı.

Öte yandanLoft Park Residence projesinin özellikleri şu şekilde; Akıllı ev sistemleri altyapısı ve opsiyonel seçenekleri, Her daireye tapusuyla 1 adet kapalı otopark, Tüm dairelerde hem deniz hem vadi manzarası, Güneş açısına göre yönlenmiş plan düzlemi, Alüminyum özel tasarım doğramalar, Yerden ısıtma, Merkezi sıcak su sistemi, Çamaşır ve kurutma makinası bölümü ve kiler odası, Opsiyonel seçenekler Kapalı Havuz, Sauna, Türk hamamı, Soyunma odaları, Kreş, Mescid, Yönetim Odası, Çamaşır odası, Ütü odası, Daire içi bina kontrol sistemleri, Ve daha pek çok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Örnek dairelerinin hazır olduğu projede, ilgi duyanların projeyi yerinde incelemek için kaşüstüne gitmeleri gerekmektedir.
 
Ünlü model Raimonda GECAITE ise projeyi gezdikten sonra “ Danimarkada ve litvanyada pek çok projenin tanıtımında yer aldığını, böyle bir proyeji orada bile görmediğini söyledi.” E.Ö.Ç. MİMARLIK firmasının yaptığı proje çalışmalarını çok başarılı bulduğu için onlarla çalışmayı kabul ettiğini söyleyen ünlü model “ En iyi projeler ancak en iyilerle birlikte çalışılarak başarılır” dedi
Yorumlar (2)
abdi abi 3 yıl önce
aman ne büyük iş yapmış..neymiş model getirtmiş..
murat 3 yıl önce
babası inşaatta elektriğe kapılan bu muydu? neyse manken şart tabi..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@