banner441

"Doğalgaz kullanmıyorsan hava kirli demeyeceksin ARKADAŞ!"

Makine Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi (TMMOB) Başkanı Şaban Bülbül, Trabzon'da yaşanan doğalgaz sorunuyla ilgili açıklamalarda bulundu.Trabzon için doğalgazın zorunluluk olduğunu vurgulayan Bülbül, herkesin bu noktada kendi sorumluluğunu yerine getirme

Trabzon 15.07.2015, 01:07

Makine Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi (TMMOB) Başkanı Şaban Bülbül, Trabzon'da yaşanan doğalgaz sorunuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Trabzon için doğalgazın zorunluluk olduğunu vurgulayan Bülbül, herkesin bu noktada kendi sorumluluğunu yerine getirmesi gerektiğini söyledi. Bülbül, "Doğalgaz konusunda hem belediye hem yatırımcı firma hem de vatandaş kendi alanındaki sorumlulukları yerine getirmelidir. Belediye yatırımcı firmaya gerekli baskıyı yapmalı ve yatırım programını takip etmelidir. Trabzon'un acil ihtiyacı olan bölgelerin içerisine alınıp yatırımcı firmayı baskı altına almalıdır" dedi. Özellikle kapısının önüne geldiği halde doğalgaz kullanmayan vatandaşlara baskı kurularak, evlerinde veya işyerlerinde doğalgaz kullanması gerektiğini belirten Bülbül, "Şu unutulmamalıdır ki, doğalgaz kullanma imkanı olduğu halde kullanmayan vatandaşlarımızın kış aylarında hava kirliliğinden yakınmaya hakkı yoktur. Söylediğim gibi belediyeler doğalgaz kullanımı noktasında baskı oluşturmalı ve herkes görevini yerine getirmelidir" diye konuştu.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (5)
Laz 5 yıl önce
Tuzun kuru millette para varmı.Soraymisin kac tl ye patlay bi eb isitmasi biliymisin
MUSTAFA DURSUN 5 yıl önce
Peki doğalgaz kullananın hakkını kim koruyacak.Adam doğalgaz kullandığı halde hava kirliliğini soluyorsa onun hakkını kim verecek.
neslihan s. 5 yıl önce
Doğalgaz kullanmayan vatndaşa baskı yapılmamalı teşvik verilmeli. Evine doğalgaz bağlatmak isteyen vatandaşı resmen "yolunacak kaz" olarak gör, sonra konuş. Ya kardeşim mühendis ne iş yapar çözüm üretmez mi, bu ülkedekiler araya girerek pastadan pay kapmanın peşinde. Yabancının ürettiği doğalgazı vatandaşa diretmenin ne anlamı var. Bişeyler üretin ondan sonra ürettiğinizi teşvikle vatandaşa cazip hale getirin. vergi, abonman,saat ücreti alma, veya kombi hediye et, tesisat döşet, faizsiz kredi sağla, yalıtım konusunda bile teşvik olabilir.
Yarcan 5 yıl önce
Bende diyorum ki acaba gazipasa mahallesine meydana dogal gazi getirmislermiki kullanmamisiz
Demir 5 yıl önce
Trabzona ortalama aylık ücretler ne kadar, kiralar uçmuş İstanbul Ümraniye de kiralar Trabzondan ucuz, o kadar da iş yeri var olmasına rağmen, Trabzonda ne gelir var

Gelişmelerden Haberdar Olun

@