kebir

DKİB'den şehitler için mesaj

Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği Şehitler için mesaj yayınladı.

DKİB'den şehitler için mesaj

Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği (DKİB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan, Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit düşen askerler için başsağlığı mesajı yayımladı.
 

Gürdoğan mesajında, Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan askerleri rahmet ve minnetle yad ederek, devletin kararlı, cesaret ve kahramanca bir tutumla uyguladığı politikalardan rahatsız olan emperyalist ülkelerin, oluşturdukları, besledikleri ve silah dağıttıkları terör örgütlerinin kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerince bozguna uğratılacağı ve yok edileceği günlerin çok yakın olduğunu belirtti.

Zeytin Dalı Harekatı'nı desteklediğini belirten Gürdoğan, şunları kaydetti:

"Zeytin Dalı harekatı başarılı bir şekilde devam ederken, canlarımız, minnet borçlu olduğumuz kahraman silahlı kuvvetlerimizin göstermiş olduğu bu üstün başarı, emperyalist güçleri endişelendirdiği için besledikleri alçak kahpe uşakları, her türlü kahpeliğe başvurarak kamufle oldukları mazlum insanların içine sinsice girip askerlerimizi şehit etmiştir. 

Elbette Yüce Türk Milletine kahramanlarımız bu zaferi yaşatacaktır. Tarihin her döneminde olduğu gibi bugün de bulunduğumuz coğrafyada Yüce Türk milletinin huzur içinde yaşamını sürdürebilmesi için kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz kahramanca görevini yerine getirmiş ve Türk milletinin gönlünde taht kurmuştur.

Tarihte ve bugün yüce Türk milletinin bekası için canlarını feda eden aziz şehitlerimize minnet borçluyuz, hatıraları önünde saygıyla eğiliyor, emanetlerini emanetimiz olarak kabul ediyor ve aziz şehitlerimize şükranlarımızı sunarak Yüce Türk Milletine başsağlığı diliyor, gazilerimize de Yüce Allah'tan şifa ve sıhhat temenni ediyoruz."

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner432

banner393

banner431

banner427

banner424