Devlet su işleri 500 personel alacak! İşte Trabzon'da açılan kontenjan!

Devlet Su İleri Genel Müdürlüğü ülke genelinde 500 sürekli işçi alacakl.

Devlet su işleri 500 personel alacak! İşte Trabzon'da açılan kontenjan!

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 500 sürekli işçi alımı yapıyor. Bu kapsamda yapılan alımlarda operatör, usta ve şoför alımları yapılıyor. DSİ 500 sürekli işçi alımı için başvurular ise İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek. Alım yapılacak olan iller ise Bursa, İzmir, Eskişehir, Konya, Ankara, Adana, Samsun, Erzurum, Elazığ, Diyarbakır, Edirne, Kayseri, Antalya, İstanbul, Şanlıurfa, Van Isparta, Sivas, Kahramanmaraş Aydın, Trabzon, Kastamonu, Kars, Balıkesir, Artvin ve Ankara merkez teşkilatına alım yapılacak.

DSİ 500 sürekli işçi alımı kapsamında Greyder, Dozer, Ekskavatör, Yükleyici operatörü, Ağır Vasıta, Motor, Demir Kaynak, Oto Elektrik, Ağaç İşleri, Çarkhane, Döşeme, Kaporta, Boya, Tesisat Elektirik ustasının yanı sıra Sondaj İşçisi, Ağır Vasıta Şoförü,Treyler operatörü alımı yapılacak.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ALIM YAPILACAK OLAN MESLEK GRUPLARI VE ŞEHİRLER İÇİN TIKLAYINIZ

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Metin
Metin - 5 ay Önce

Adami olan ise alinir,gecmiste 100 sorunun 90 küsürünü kazanan bir genci,maalesef ise almadilar,sebebide aile chp li olusuydu.
Yorum sizin...

ekrem
ekrem - 5 ay Önce

yine cehapelileri doldururlar

selahattin şen
selahattin şen - 5 ay Önce

nasıl ve ne zaman başvuru yapılacağınıda yazarsanız sevinirim. haberin altında başvuru yapmak için deniyor ancak başvuru yapılacak yer yok. dsi ana sayfasındada persoenel alımı ile ilgili haber yok. yol gösterin lütfen....

SIRADAKİ HABER