banner556

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Trabzon’a Raylı sistem müjdesi: Devrim yapacağız!

Cumhurbaşkanı Recep Tayiip Erdoğan Trabzon’da konuştu.

Trabzon 25.08.2019, 17:40
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Trabzon’a Raylı sistem müjdesi: Devrim yapacağız!

Haber61 - Haber Servisi

Trabzon’a toplu açılış töreni için gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ulaşım konusunda devrim yapılacağını söyledi. Özellikle raylı sistem üzerine vurgu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan “Raylı sistemle Trabzon’un şehir için ulaşımında devrim yapmaya hazırlanıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “Trabzon’un Arsin Yatırım adasının kararnamesinin imzaladım. Bugün burada 216 projenin açılışını yapacağız. Trabzon’a 30 katrilyonluk yatırım yaptık. Biz bu ülkeye bu millete aşığız. Trabzon’unumuzun çehresini değiştirdik. Turizm başta olmak üzere her alanca cazibesi artacak. Akçaabat’ta stadımızın yanına şehir hastanemizi yapacağız. Sadece Havalimanımızın yolcu trafiğindeki gerçeği göstermeye yeterlidir. 2003 Yılında 430 Bin kişinin kullandığı havalimanımızı geçen yıl 4 Milyon yolcu kullandı. Zigana tüneli ile şehrimizi ekonomik ve ticari anlamda da geliştiriyoruz. Kanuni Bulvarı Trabzon için başlı başına bir devrimdir. Bir kısmını bugün açacağız. Kalan kısımlarını da etap etap açacağız. Raylı sistemle Trabzon’un şehir için ulaşımında devrim yapmaya hazırlanıyoruz.” Şeklinde konuştu.

Yorumlar (16)
Fetih 1 yıl önce
Yalandan kim ölmüş ki? Yomra dalçık? Trabzona doğalgaz hepsi 2 yıla bitiyordu. Bitti mi? Herşeyi mahvettiniz. Gidin artık. Sizin yaptığınız herşey zarar. Yol yaptık dersiniz 256 lira istersiniz. Yapan hakkının 30 katını alır. Allah affetmesin sizi. Haram olsun hepinize
Reis 1 yıl önce
Nankörlükte çağ atladık evet
S.Özdemir 1 yıl önce
10-15 yıl önce volkan canalioglu oğlu dönemindecizil3n raylı sistem projesini, vaatleri arasında olmasına rağmen gelir gelmez iptal ettiren kendileri değilmiş gibi konuşuyor. Devrim yapılacakmış. Devrim, eğitimle sosyal devletle, hukukla, adaletle olur. Asfalt döküp inşaat dikmekle degil.
Trabzon, raylı sistem konusunda 10-15 yıl taraflarinca geri bırakılmıştır.
isimyok 1 yıl önce
yine raylı sistem yalanları.daha 5 seçim bununla bu halkı kandırırsınız siz. bizimkiler de yemeye devam eder..
Çukurçayırlı 1 yıl önce
Raylı sistem hıhı tamam oldu. Kaç yıldan beri konuşulup yapılmayan proje Allah islah etsin. Karadeniz sahil boyu yapılması gereken proje hala oyalanıyor.
Yerli 1 yıl önce
Yerli raylı sistemimiz 2023’te göklerde
)))
Horyanlı kazim 1 yıl önce
InşAllah sayın cumhurbaşkanım yaylı sisteminin nezaman olacağına dahi bir tarih verseniz çok güzel olurdu,
Trbz61 1 yıl önce
Uçağımızda göklerde ama ne hikmetse bir türlü inmedi.Memleket her türlü batarken rayları da birileri döşer bize.Salla gitsin 17 senedir raylı sistem ve Trabzon trafiği sadece konuşulur.Yıktığınız mahallelerimizi temizleyin önce.Sonuç ;uyuyan insanlarımıza haktır bu yalanlar.
Murat 1 yıl önce
17yıldır doymadın devrime Ziya alçak at
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@