Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da STK'lar ile buluştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da Konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da STK'lar ile buluştu
banner432

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Trabzon'da konuştu.

İZLEMEK İÇİN  TIKLAYIN

Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle;

 Rabbim bize namlılar karşısında sinmeyen, tek bir adım dahi atmayan yiğit bir milletin evladı olmayı nasip etti.

- Milletimizin desteği mazlum ve mağdurların duası arkamızda olduğu müddetçe bizi hedeflerimize ulaşmaktan kimse alıkoyamaz.

- İman varsa imkan da vardır diyerek yılmadan, yorulmadan ülkemize ve milletimize en güzel şekilde hizmet etmeye çalıştık. Hamdolsun her seferinde de haklı çıktık.

- Birinci dünya harbinde o Avrupa'nın hasta adamı olarak tanımladıkları Osmanlı'yı mezara koymaya gelenler Çanakkale'de tarihlerinin en büyük hezimetini yaşadılar. Dönemin en güçlü devletleri Anadolu insanın tüm imkansızlıklara rağmen yürüttükleri mücadele karşısında arkalarına bakmadan gittiler.

- 1974 yılında onca tehdide, şantaja rağmen bu milletin Kıbrıs türklerini özgürleştirmesine engel olamadılar.

- 28 Şubat döneminde vesayet odaklarıyla kirli planlarını uygulamaya çalışanlar bu milletin iradesine pranga vurmaya çalıştılar. 

- Birileri cüsselerine güvenerek ülkemize diz çöktürmeye çalışıyorlar. Milli onurumuzu, devletler arası tahammülleri, dünya ticaret örgütünün ortaya koyduğu şartları tamamen hiçe sayarak 10 bin kilometre öteden bize emir vermeye çalışıyorlar. Saldırdılar ne oldu? Batmış, bitmiş bir Yunanistan'a sürekli derece veriyorlar. Türkiye'nin notunu indirecekmiş? İndirse ne yazar!

- Bayburt ve Gümüşhane'de söylediğim gibi bunlar Türk milletini zerre kadar tanımıyorlar. Şayet tanısalardı bu milletin Allah'tan başka kimsenin önüne diz çökmeyeceğini bilirlerdi. Bizi birazcık anlasalardı Türkiye'ye şantaj ve tehdit dilinin sökmeyeceğini idrak ederlerdi. Bu millet mandacılığı 100 yıl önce elinin tersiyle itmiş bir millettir. Bu millet her karış vatan toprağını şehit kanlarıyla sulayarak bu günlere gelmiş bir millettir. Türkiye'yi tehdit etmek kimsenin haddi değil.

- Buradan bir kez daha altını çizerek ifade ediyorum. Milletimiz müsterih olsun. Vatandaşlarımız gönlünü ferah tutsun. Özellikle sanayicilere sesleniyorum. Bankalara saldırarak döviz alma yoluna gitmeyin. 

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2018, 20:26

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sedat
Sedat - 7 ay Önce

Türkiye’nin Muharrem usta sı bu da.. zengin ettiklerin çıkarsın parayı, yastık da para saklayan la ülke mi kurtulur., yanlış beton ekonomin çöktü, Bulgar levhası niye artıyor lira karşısın da.

İbrahim çevik
İbrahim çevik - 7 ay Önce

Hacı , özel sektörün 250 milyar dolar dış borcu var. ABD nin doları senin halkın varya özel sektör halkımı bozdurup ödeyecek borcu.. yoksa sen özel kasandanmı vereceksin?

Nuri cebiroglu
Nuri cebiroglu - 7 ay Önce

Her konuştuğunda çok gülüyorum. Bu sefer abd mi doları varsa bizim de Allahimiz var demedi ona üzüldüm biraz.

uğur yalçın
uğur yalçın - 7 ay Önce

Bu halkın bir örnegi daha dünyada yoktur ülkeyi ekonomiyi batıran partiye gel bizi kurtar diye oy veren bir halk sonrada dolar euro 7 lira at başı koşsun sende bizim Allahımız var de yahu adamların parasının üstünde yazıyor o senin dediğin zaten geç o işi bu hale niye nasıl geldik uyarılari niye dinlemedik paraları yandaş mütehite betona niye döktük falan de bırak papazı dış gücü doları paoaz çıkarıyor peki euroyu piskopsmu rahibemi.bir halk bu kadarmı saf olur

doğan yıldız
doğan yıldız @uğur yalçın - 7 ay Önce

güzel yorum

Ahmet Köse
Ahmet Köse - 7 ay Önce

memleket sayenizde hızla uçuruma sürükleniyor

Aristo
Aristo - 7 ay Önce

Ne kadar savunmasız ve çaresiz bir ülke haline getirdiniz vatanı.hani uçuyorduk hani herkes bizi kıskanıyordu.ğüçlü ve istikrarlı kendi kendine yetebilen bir ülke olsaydın kinse sana operasyon yapamazdı bu hale getiremezdi.düştiüğümüz bu zavallı durum ülkenin gücünüde gösterdi takke düştü kel göründü ama hangi halk anlayacak Allah muhamnet inşaAllah maşAllah suphanAllah de her cumadan sonra iki ayet 3 hadis söyle tamam kap oyları.sakak bırakmayan sakal bırakıp siyasete girsin ümrede hacda iki poz ver face at oldun partili ihale kap.

ts
ts - 7 ay Önce

parayı akıttığın inşaat firmaları, sizler dolarlarınızı niye bozmuyorsunuz
fakir fukaraya göz diktin ,durmadan yastık altı diyorsun, milletin yastığı kalmadı...

sedat
sedat - 7 ay Önce

birisi konustukca daha beter batiyoruz dinle Allah ile ekonomi ayakta durmaz calisan beyin lazim


banner393

banner426

banner443

banner441