7m

7m

hyundai

tamfinans

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da 600 Milyon TL'lik 207 projeyi açacak

Trabzon'da Büyükşehirin büyük projeleri Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açılacak.

Trabzon 27.01.2022, 10:49
Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da 600 Milyon TL'lik 207 projeyi açacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen projelerin açılışını yapmak üzere 30 Ocak Pazar günü Trabzon’a geliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Büyükşehir Belediyesi tarafından Trabzon’a kazandırılan yaklaşık 600 milyon lira değerindeki 207 projenin açılışını gerçekleştirecek.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen çok sayıda proje, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılıyor. Bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere bölgeye gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 30 Ocak Pazar günü saat 14.00’te 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı’nda düzenlenen toplu açılış törenine katılacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu tarafından hayata geçirilen Sporda Performans Ölçüm ve Yetenek Seçim Merkezi, Tam Otomatik Katlı Otopark, Yalıncak Sahil Düzenleme Projesi, Millet Bahçesi Kaykay ve Buz Pateni Pisti, Çocuk Trafik Eğitim Merkezi ve 18 ilçedeki 42 TİSKİ yatırımı başta olmak üzere yaklaşık 600 milyon lira değerinde 207 projenin açılışını yapacak.

Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Trabzon’a gelecek olmasının heyecanını yaşadıklarını belirterek, “Trabzon’un ihtiyacı olan projeleri birbiri ardına hayata geçiriyorsak Sayın Cumhurbaşkanımızın bize verdiği destek sayesindedir. Sağ olsun Trabzon’a hizmet noktasında desteğini yakından hissediyoruz. Yaklaşık iki yıldır içerisinde olduğumuz pandemi şartlarına rağmen yatırımlarımız sorunsuz şekilde devam etmektedir. Büyükşehir Belediyemizin büyük küçük birçok yatırımı aynı anda yükseliyor. Zaman zaman sıkıntı yaşasak da duran ya da ertelediğimiz bir yatırımımız bulunmamaktadır. Yaklaşık 600 milyon lira değerindeki 207 projemizin Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından açılacak olması, bizlere ayrı mutluluk vermektedir. Daha yaşanılabilir bir Trabzon için yürüttüğümüz çalışmalarda her zaman yanımızda olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yürekten teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da 600 Milyon TL'lik 207 projeyi açacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da 600 Milyon TL'lik 207 projeyi açacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da 600 Milyon TL'lik 207 projeyi açacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da 600 Milyon TL'lik 207 projeyi açacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da 600 Milyon TL'lik 207 projeyi açacak


Yorumlar (21)
Selim Can 4 ay önce
Sayın başkan, cumhurbaşkanına güney çevre yolu ve demiryolunun öneminden bahsedin. Turizm için yapılabileceklerden bahsedin. Bu şehrin kurtuluşu bunlardır. Bize bu güçlü iktidar döneminde, Bakanlarımızın çok olduğu dönemde büyük ve vurucu projeler lazım. Yoksa otopark falan her zaman yapılır. Küçümsemek için söylemiyorum.
insan 4 ay önce
demiryolu projesi yakındır
MERT ERDEM 4 ay önce
peh. : ) ne proje arkadaş yıllardır insanları kandırıyorsunuz.yüzlerce proje istemiyoruz.Trafiği halledin yeter.
birisi 4 ay önce
hep yol yapıyorsunuz asfalt mı yiyeceğiz diyordunuz :) sürünün
camoka 4 ay önce
park bahçe yat yuvarlan masalları şehrin her yerini kazdılar dostlar alışverişe görsün bir tık ilerleme yok üeretim yok iş yok torpil kırla kaldırım taşlarını sök tak al sana hizmet çalınan trabzonspor şampiyonlukları lanetler
Trabzonlu 4 ay önce
dediğin gibi elle tutulur bir proje yok. ama en önemlisi de çalınan şampiyonluk. Bu konuda sadri şenerin basın açıklaması gerçekten herşeyi net olarak açıklıyor. ama anlayana... sonrada yok ben Trabzonsporluyum, geç o işleri.
trabzon61 4 ay önce
Trabzon'un yıllardır beklediği, özlemi duyulan, büyük eksikliği olan kaykay ve buz pistini açacak olan Erdoğan'a teşekkürü borç biliriz. Allah senden razı olsun reis! Piste giderken mutlaka demiryolu/tramvay kullanmanızı ve trafiği etkilememenizi diliyorum.
Ahmet SEVİM 4 ay önce
Herkes organize olarak büyük yatırımlar için destek isteyin reisten. Küçük işlerle uğraşmayalım.
hakikat 4 ay önce
Sahipsiz ve üvey evlat Trabzon! projelere bak bee Yazık ki ne yazık!
Fabrika yok, iş yok, üretim yok, demiryolu yok, umut yok, yakında çay ve fındık da yok olur! Arkadaş bir şehir yıllardır bie arpa boyu yol gitmez mi!
Muhammet TAŞKIN 4 ay önce
Arkadaşlar bir inşaat mühendisi olarak söylüyorum, bizim ülke olarak sanayi üretimine ihtiyacımız var. Malesef biz kolay paraya alıştığımız için öncelikle İnşaatı seçiyoruz. Trabzonun merkezinin elden geçirilmesi tabii ki önemli, ancak istihdam artırıcı olarak bölgenin insanına iş potansiyeli oluşturacak sanayi yatırımlarını artırmak gerekli, teşvik gerekli...
Ersan 4 ay önce
Doğu Karadeniz için sahilden gidecek hızlı tren projesi var mı?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@