Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Trabzon'da balkon konuşması

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Trabzon il başkanlığını ziyaret etti.

Trabzon 08.08.2017, 22:06 08.08.2017, 22:28
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Trabzon'da balkon konuşması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İl Başkanlığı binasını ziyaretinde parti binasının balkonundan partililere hitaben kısa bir konuşma yaptı. 


Gerçekleştirdiği bugünkü Trabzon ziyaretini özetleyen Erdoğan, “Sizin bu aşkınızı karşılıksız bırakmak mümkün değil. Onun için biz bu yolları beraber yürüyeceğiz. 15 sene beraber yürüdük inşallah bundan sonra da beraber yürümeye var mıyız ? 2019’a, 23’e hazır mıyız ? İşte millet diğerleri de illet. Kardeşlerim, dualarınıza muhtacız. Dualarınızdan bizi eksik etmeyin. Hamdolsun her geçen gün performans yükseliyor, her geçen gün daha ileri gidiyoruz. Kim ne derse desin” dedi.

AK Parti manifestosu olarak nitelendirdiği “Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet” ilkelerini kalabalığa söyleten Erdoğan “Birileri bunu bilmeyebilir, Kılıçdaroğlu gibi ama ona da şimdi bu akşam öğrenme görevi verdik. Bu manifestoyu öğrenecek. Bizi kimse bölemeyecek. Bizi unutmayın, ben sizi unutmuyorum yeni hizmet binamız hayırlı olsun” diyerek kalabalığı selamladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da
Yorumlar (7)
halim 3 yıl önce
ZATEN BOLUNMUSUZ . BIR TARAFTA SIZ AKPLILER , BIR TARAFTA BIZ KEMALISTLER VE OBUR TARAFTA KURTLER .SAYENDE., ARTIK UCLU CEKTIR AKPNIN CUMHURBASKANI ,
Mmmm mmm 3 yıl önce
Dogru diyor bizi kimse bölemez...
Almanya 3 yıl önce
Çok yaşa reıs sana her şey yakışır
SAYIN CUMHURBAŞKANIM 3 yıl önce
Sayın cumhurbaşkanım yeterki siz yanılmayın ve yanlış kişilere güvenmeyin bizi bölemezler...
Ali Gūltekin 3 yıl önce
O TOPLANAN KALABALIĞIN KAÇI ORAYA PARAYLA GETIRILDI?SIRADAN BIR ETKINLIK IÇIN DŪN BEŞIKDÙZÙNE ONLARCA OTOBŪS KALDIRILDI.KENDISI HAVADAN GITTIĞI HALDE SAMSUNDAN TRAFIK POLISLERI ÇAĞRILDI YAZIK GÙNAH DEĞILMI MEMLEKETIN PARASINA?
60bir 3 yıl önce
Kemalist Halim kardeş, siz bizden ayrılmış olabilirsiniz ama Kürtler bizden ayrı değil. Ha kast ettiğin pkklılar ise onlar da sizden ayrı değil. Hesabın yanlış bi kontrol et.
Yomrali 3 yıl önce
Bizi kimse bölemez ama sen çok çabuk böldün bop başkanı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@