Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Trabzon'a şehir hastanesi müjdesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'a şehir hastanesi ile ilgili olarak müjde vardi.

Trabzon 08.08.2017, 16:21 08.08.2017, 16:38
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Trabzon'a şehir hastanesi müjdesi

Haber61 - Haber Servisi - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Trabzon ziyaretinde Beşikdüzü İlçesinde vatandaşlara hitap etti.


Trabzon'da yapılması planlanan şehir hastanesi ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkan Erdoğan, "İnşallah Trabzon’un şehir hastanesi de yakında başlıyor. Mevcut hastanelerin yanında gerek üniversitenin gerek sağlık bakanlığı hastanesinin yanında şehir hastanesi yapacağız. Trabzon’un sağlıkta hastane sorunu kalmayacak. Çünkü layığı neyse onu yapıyoruz ve bunu yapmaya mecburuz. Biz gelmeden önce Türkiye’de hastayı bir yerden alıp gitmek ölümdü. Şimdi ambulans uçaklarımız var. Dağlara köpeklerin çektiği kızaklarla hasta taşınıyordu. Şimdi paletli ambulanslarımız var." dedi.
 
Yorumlar (5)
ayhan 3 yıl önce
Kamu yapılarını her alanda yeniliyorsunuz ok. EyvAllah çok güzel. Ama sorun onları yenilemekle bitmiyor ki. Onların içerisinde çalışan sözde kamu personeli cahil, yetersiz, kaba saba insanlarla dolu. Zihniyetlerin de yenilenmesi gerekiyor. Bunların da sağlanması için sağlam bir eğitimden ve torpilsiz kamu çalışanlarından geçer.
Mert 3 yıl önce
Sehir hastanesi yapmak sorun degil icine adam gibi doktor koymak onemli olan daha gecen gun arkadasim kaza gecirdi cocugunu acile getirmis bakmamislar bide ustelik para istemisler abi turkiyenin iki yuzu iste ortada ben zengin degilim malesef..
Ali Papa 3 yıl önce
Motivasyonunu kaybetmiş kişilerle(yırulanlar olabilir normaldir.)Amma,Defolu kişilerle devam edemeyiz lafı çok manidar).Demekki teşkiları defolu kişilerke idare ediyorlarmış anlamı çıkıyor.Not:Bu haberde olmayabilir ama böyle demiş.Bu defolular birkaç kişimi yoksa binlercemi?On küsur senede 100 binden fazla Fetö cüyle yürümüşlerdi.
Doktor 3 yıl önce
Mert Bey, arkadaşınızın çocuğunu hangi hastaneye götürmüşler? Kim para istemiş? Ne için istemiş? Verin hepsinin ismini cismini. Aslanlar gibi çıkın anlatın. Üstü kapalı yazmak niye?? Töhmet altında bıraktınız herkesi..
inşallah 3 yıl önce
Şehir hastaneleri güzelde işleyişi nasıl olacak Özel hastaneler gibi paralımı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@