7m


7m

hyundai

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bu akşam Trabzon'da

Cumhurbaşkanı Erdoğan bu akşam Trabzon'da olacak.

Trabzon 05.08.2017, 16:20
Cumhurbaşkanı Erdoğan Bu akşam Trabzon'da

Haber61 - Haber Servisi - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu akşam Trabzon Havalimanına gelecek.


Saat 21:30'da havalimanında olması beklenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın burada protokol tarafından karşılaşması be bir konuşma yapması bekleniyor. 

Yorumlar (13)
İbrahim çevik 5 yıl önce
Yani devlet kurmayımı geliyor? Cumhuriyeti yıkıp onun yerine manda ve himaye özlemi içinde olanlara Çanakkale'yi, Sakarya'yı , İnönü meydan muhaberesini hatırlatmak gerek. Üç beş Satılmış hainin kalkışmasını bu millet nasıl bertaraf etti i, 248 şehit verdi ise, Cumhuriyeti yıkacak olanlara karşı milyonlar şehit olmaya hazırdır.
nihat 5 yıl önce
bu sitki cangil denen arkadas milletin akliyla dalgami geciyor.
adnan 5 yıl önce
ulkeyi bolmek akp ye nasip olacak basladilar naralara yeni ulkediye hayinler sitki sende hayinsin
Sıtkı 5 yıl önce
Reisimize olan sevgi ve saygımı dile getirdim diye bana hain diyen adam büyük olasılık fetöcüdür.
Sıtkı Cangil 5 yıl önce
Tüm Trabzonlular olarak Havaalanında olmamız gerekir.Milli bir görevdir Reisimizi ve Dünya liderimizi karşılamak.Reisimiz ve Başkomutanımız bu ülke için canla başla çalışıyor.15 yılda ülkemize çağ atlattı.Muassır medeniyetler seviyesini bile geçtik.Rabbim başımızdan eksik etmesin.Yüzyılımızın en büyük liderini biz Türklere verdiği için Rabbimize ne kadar dua etsek azdır.Seni tüm benliğimizle seviyoruz Recep Tayyip Erdoğan...
Sıtkı 5 yıl önce
Biz vatan diyoruz Adem kupa diyor.La havle vela kuvvete. Vatan elden gidiyordu ne kupasından söz ediyorsun.
Adem 5 yıl önce
Haklısın, herkesin gitmesi gerek, ülkenin içinde bu kadar şeref yoksunu ve vatanımızın huzurunu bozmak isteyenlere karşı dik durmak için ama gitmişken birde kupayı sorarsanız. Zahmet olacak size ama artık Trabzonspor taraftarı olarak yapın artık.
Zorbey 5 yıl önce
Gidelim, gaz alalım, %70 oyverelim, ama mazotu benzini Gürcüden bir kattan fazla pahalı alalım, FETÖ'nün tüm isteklerini yapanlar, hasretin dinmesi için basbas bağıranlar, devlet imkanlarını teröristin ayaklarının altına serenler bizi koyun gibi gütsün diye gidelim emi. Yapmayın yahu bu kadar cahil olmayın, biz Trabzonsporluların en çok hasret çektiğimiz kupamızı çalanların haddini bildirmeyen hatta bunun için yasa çıkaranları desteklemeye gidelim emi. Trabzonlu gerçek taraftarın bu kadar kanı bozuk olamaz. Asla
ŞEHZADE 5 yıl önce
Reise selam olsun.Türkiyenin gururu.
yucel 5 yıl önce
Trabzon'da ne isi var ? hakkimizi yemeye devam .
YUCEL 5 yıl önce
Allah askina neyin reisi ,neyin lideri, asrin lideri imis ; Ey Almanya, ey Fransa, diye hidap ettigi içinmi dunya lideri vay be akliniza .
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@