7m

7m

hyundai

Cumhurbaşkanı Erdoğan Akçaabat'ta gençlerle buluştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye için hiçbir hayali hiçbir hedefi hiçbir projesi olmayanların imaj cilalamasıyla parlatmaya çalışanların oyunlarını bozacaklarını belirterek “Ruhları tek parti faşizminden bir adım öteye geçememiş muhterislerin ülkemizin kazanımlarını birer birer yok etme çabalarına seyirci kalmayacağız” dedi.

Trabzon 30.01.2022, 21:36
Cumhurbaşkanı Erdoğan Akçaabat'ta gençlerle buluştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon’un Akçaabat ilçesinde ‘Gençlik Buluşması’ adı altında gençlerle bir araya gelmeden önce kendisini bekleyen kalabalığa hitap etti. Erdoğan, yaptığı kısa konuşmada “Bugün baktım. Trabzon'da o malum binalar hepsi yıkılıyor.

Gerek tünel, gerek viyadükler bunlar inşa ediliyor. Şimdi bambaşka bir Trabzon Elhamdülillah inşa ediliyor. Tabi eski günleri yaşamayanlar bugünü anlamazlar. Bu mukayeseyi yapamayanlar bu anlattıklarımızı sanki bir film senaryosu, roman konusu gibi zannediyor. Gençler ne yaptığımızı babalarınıza, dedelerinize sorun. Onlar size o günü ve bugünü anlattığında nereden nereye geldiğimizi çok daha iyi anlayacaksınız. Halbuki Türkiye yoklukların, yasakların, baskıların, zulümlerin, sefaletin o taşlı dikenli dolanbaşlı yollarından geçerek bugüne ulaşmıştır. Sizlerden özellikle yeni nesillere bu hakikatleri anlatmanızı istiyorum. Ancak bu şekilde evlatlarımıza gururla hayata geçirebilecekleri 2053 vizyonu teslim edebiliriz. Türkiye için hiçbir hayali, hiçbir hedefi hiçbir projesi olmayanların imaj cilalamasıyla parlatmaya çalışanların oyunlarını bozmalıyız. Ruhları tek parti faşizminden bir adım öteye geçememiş muhterislerin ülkemizin kazanımlarını birer birer yok etme çabalarına seyirci kalmayacağız. Bunun için 2023 çok önemli. 2053 daha sonra çok önemli. İnşallah hep birlikte önümüzdeki seçimlerde bir kez daha sandıkları patlatarak ülkemizin demokrasi ve kalkınma yolculuğunu kesintiye uğratmayacağız” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Akçaabat'ta gençlerle buluştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Akçaabat'ta gençlerle buluştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Akçaabat'ta gençlerle buluştu


Yorumlar (15)
Suat 4 ay önce
la Allah askına bu bambaska trabzon nereye ınsa edılıyor la yol yok yol sehır ıcınde yol yok asvalt yok sız hala ne baska trabzonundan bahsedıyorsunuz?
TONYA 4 ay önce
Trabzonun dışında başka bir yere inşa ediliyor.
Osman 4 ay önce
Yakında yediğimize ekmeğe şükrettirecekler, bunlar böyle maalesef.
Ahmet 4 ay önce
Sende buna inandın, bana Tren yolunda metro yolundan bahsetin. Neden hepsi fış. Çünkü bu Hükümetin yandaşını korumaktan başka hiçbir şeyi kalmamış.
kafaya mikrofon 4 ay önce
ağam bizimle eğleniyır :))
mehmet 4 ay önce
15 yil oldu insaa edemediniz gitme zamani geldi gidin yargilanin !! Trabzonuda baskalari issaa etsin..
Vatansever 4 ay önce
Bambaşka Trabzonu Boztepeye bakınca görüyoruz. Mahvettiniz güzelim şehri. Dünya durdukça bu işte dahli olanklar beddua ile anılacaklar.
Ali 4 ay önce
Boztepeye uzay üstü istiyoruz, nasa üssü de olabilir.
VATANDAŞ 4 ay önce
bizim trabzon insanına müstehaktır beter olun :)))
mehmet 4 ay önce
Aynen katiliyorum. Beter olun.
Erdem 4 ay önce
12 yıl önce Trabzon dan ayrıldım. Her geldiğimde bakıyorum , hiç bir gelişme yok. İnsanlar neden akp li onu da çözemiyorum. Yani sadece vatan millet sakarya deyip gidiyor adam. Hiç ilerleme yok Hiiiiç
Emre 4 ay önce
nerde inşa ediliyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@