7m


7m

hyundai

CHP’li Ahmet Kaya “Sandığı getirin ve ülkeyi kurtarmamızın önünü açın

CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya muhtarlığa gelen icra kağıtları ile seçim çağrısı yaptı

Trabzon 11.04.2022, 12:29
CHP’li Ahmet Kaya “Sandığı getirin ve ülkeyi kurtarmamızın önünü açın

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, Trabzon’da bir ziyaret ettiği muhtarlıktaki icra tebligatlarını göstererek, “Esnafı, sanatkarı, emeklisi herkes icralık olmuş. Ülkeyi yönetenlerin milleti ve memleketi getirdiği hal ortada. Bir an önce sandığı getirsinler ve ülkeyi bu noktadan kurtarmamızın önünü açsınlar.” dedi.

CHP’li Kaya açıklamasında şunları söyledi:

İcra Kağıtlarının Fazlalığı Dehşete Düşürdü

“Trabzon’da bir muhtarlığımızdayım. İçeri girdiğimde gördüğüm manzara gerçekten beni dehşete düşürdü. Masanın üzeri icra kağıtlarıyla dolu. İşte toplumun, işte milletimizin hali bu.”

Nüfusun Yaklaşık %30’u İcralık

“Mahalledeki nüfusun yaklaşık yüzde 20’sini, yüzde 30’unu içerecek kadar icra kağıdı masanın üzerinde ve muhtar arkadaş her gün bu icra kağıtlarına yenilerinin eklendiğini söylüyor.”

Esnafı, Sanatkarı, Emeklisi Herkes İcralık

“Ey ülkeyi yönetenler artık kendinize gelin. Yönetemiyorsunuz. Ülkeyi getirdiğiniz hal ortada. Esnafı, sanatkarı şoförü, emeklisi herkes icralık olmuş.”

Ülkeyi Bu Noktadan Kurtarmamızın Önünü Açın

“Artık bir an önce sandığı bu milletin önüne getirin ve bu noktandan bu ülkeyi kurtarmamızın önünü açın. Yeter artık!”


Yorumlar (2)
...... 2 ay önce
Sen mi kurtaracaksın ülkeyi. Hiç gülesim yoktu. İstanbul ve Ankarayı iyi kurtardınız. Şehirleri 3 yılda batırdınız. İzmir 20 senede hep geri gitti, ülkenin en gelişmiş şehri altyapısı en kötü şehre döndü. Binlerce heykel dikerek memleketi kurtardınığınız yeter, hadi işine.
Atacan 2 ay önce
Ulan yandaş. Yandaşlık da onurlu yapılır. Senin yalakalık yaptığın parti bu ülkeyi 19 yılda ne hale getirdi. Sen önce ona bak. Kim gelirse gelsin. Ama yandaşın olduğun parti gi de ceeek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@