7m


7m

hyundai

CHP Trabzon İl Başkanı Hacısalihoğlu'ndan sert sözler: "Düşük profilliler..."

CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu'ndan sert sözler geldi.

Trabzon 21.03.2022, 12:31 21.03.2022, 12:48
CHP Trabzon İl Başkanı Hacısalihoğlu'ndan sert sözler:  "Düşük profilliler..."

CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu, AKP'nin siyaset tarzını ve yaklaşımını eleştirerek, düşük profil üreten bir zihniyete sahip olduklarını söyledi.
 
CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu, AKP'nin siyaset tarzını eleştirerek, "Gerçekten de düşük profilliler." dedi.

Başkan Hacısalihoğlu, AKP'den önce de Türkiye'de siyasiler ve siyasi partiler arasında rekabet olduğunu ancak bu rekabetin bir düzeyi olduğunu belirtti.

İktidar kim olursa olsun bir devlet geleneği, terbiyesi, düzeyi olduğunun altını çizen Hacısalihoğlu, "AKP geldikten sonra her şeyi olduğu gibi bu terbiye, nezaket, anlayış, hoşgörü, birikim ve kaliteyi de yok etti. Çünkü AKP Moğol sürüsü gibi. Tek bildikleri yıkıp, yok etmek. Genlerinde bu var. Bundan fazlasını beklemek fazlasıyla iyi niyet olur." diye konuştu.

 
"AKP MERTÇE MÜCADELE EDEMEZ"
Başkan Hacısalihoğlu, AKP lideri ve kadrolarının bunu bilerek yaptığını dile getirerek, şöyle devam etti:

"Çünkü tek yapabilecekleri, ellerinde olan tek şey bu. Çünkü gerçekten seviyeleri, kaliteleri bu kadar. Er meydanına çıkmaya talip oldular ancak 'er' olamadıklarını çok iyi biliyorlardı. Meydana çıkıp mertçe mücadele edemeyeceklerini, etmeye kalkarlarsa mağlup olacaklarını çok iyi biliyorlardı. Bu yüzden tek yapabilecekleri şeyi yaptılar, er meydanını yıkıp, erleri tasfiye ettiler."

AKP için "düşük profilliler" benzetmesini yapan Hacısalihoğlu, "AKP, 'Düşük profilli siyasetçiler dönemi' diye bir söz üretmişti. Gördük ki bunu başardı. Bürokrasiyi yıkacak kurallar değişeceklermiş. Yabancı yatırımcı önünde bunu söylersen, 'kabile devletinden farkım yok' dersin. Gerçekten de Düşük profilliler." değerlendirmesini yaptı.


Yorumlar (6)
han 4 ay önce
buram buram bencil ego kokan laflar,ve problem taşıyan
..... 4 ay önce
AKP nin yaptığı icraatı sen rüyanda bile göremezsin. Siz ancak içki sofralarında alemden anlarsınız. Yiyin, için, tek bildiğiniz bu. Ne anlatıyorsun sen, değişik.
salih 4 ay önce
CHP Yİ ANLATIYORSUNUZ GALİBA. ŞAHSINIZ ŞİMDİYE KADAR NE ÜRETTİNİZ ACABA.
.... 4 ay önce
Bu lafları eden biri seviyeden bahsediyor. Bunların derdi de bu
...... 4 ay önce
Bir söz vardır, küp içinde olanı sızdırır. Sen kendini anlatmışsın kardeş. Yazık sana. CHP nin bugün tek misyonu vardır, o da HDPKK nın himayesi. Bunu yerel seçimlerde İstanbul ve Ankarada net gördük. Kendi çıkarınız için vatanı satan bir zihniyetsiniz siz.
Turgay 4 ay önce
Düşük profilden başbakan yapanların bakanları, danışmanları ne olur ki?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@