CHP Trabzon'dan öğretmenlere ziyaret

CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen ve Trabzon teşkilatı, 24 Kasım Öğretmenler gününde, öğretmenlerin sorunlarını dinledi.

Trabzon 24.11.2017, 19:16 24.11.2017, 19:17
CHP Trabzon'dan öğretmenlere ziyaret
24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, CHP Trabzon İl Başkanı Turgay Güngör, CHP Ortahisar İlçe Başkanı Ahmet Koltuk,İl ve İlçe örgütü yönetim kurulu üyeleri, Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-Sen) Trabzon Şube Başkanlığı, Eğitim ve Bilim İşgörenler Sendikası (Eğitim-İş) Trabzon Şube Başkanlığı, Türk Eğitim-Sen Trabzon Şube Başkanlığı ve Trabzon Öğretmen Evi'ni ziyaret ettiler.

Öğretmenlerin sorunlarını dinleyen ve tüm öğretmenlerin gününü kutlayan CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, "Alanım olmadığı için öğretmenler ve eğitim hakkında hiç konuşmadım. Ama görüyorum ki Türkiye'de bütün öğretmenlerin sorunları büyük. Bundan sonra eğitim ve öğretmenlerin sorunlarına el atacağım ve Türkiye Büyük Millet Meclisi kürsüsünden bu sorunları konuşacağım. Çünkü eğitim Türkiye Cumhuriyeti'nin geleceği için çok çok önemli. Öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin mecliste sesi olacağım" dedi. Daha sonra Pekşen, Trabzon sokaklarında vatandaşlar ve esnafla görüşerek dertlerini dinledi.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@