CHP Ortahisar'dan Kılıçdaroğlu'na ziyaret

CHP Ortahisar İlçe Başkanı Oyman ve ekibi ile CHP milletvekili Kaya, CHP lideri Kılıçdaroğlu ile görüştü

Trabzon 07.04.2021, 10:53 07.04.2021, 10:57
CHP Ortahisar'dan Kılıçdaroğlu'na ziyaret

CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, Ortahisar İlçe Başkanı Fatih Suat Oyman, İlçe Sekreteri Abdurrahman Yıldız, Eylem ve Etkinlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Emre Hasret CHP Genel Merkezi'!nde partinin grup toplantısına katıldı ve ardından Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü.

Görüşmenin ardından açıklamada bulunan CHP Ortahisar İlçe Başkanı Oyman şu ifadeleri kullandı;

Parti Meclisi üyelerimiz ve milletvekillerimizle verimli görüşmelerimizin ardından Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldik. Seçildiğimiz günden bu yana gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerin yanı sıra ziyaretlerimizde temas ettiğimiz esnaflarımızın, sivil toplum kuruluşlarımızın bizlere aktardığı sorunlarını ve şehrimizde dile getirdiğimiz problemleri kendi çözüm önerilerimizle beraber Genel Başkanımızla paylaştık. Ağırlıklı olarak Ortahisar’ın problemleri odaklı, tüm bileşenlerine temas ederek en güçlü ses olacağımızı ifade ediyoruz. Kendileriyle diğer siyasi partilerin yarışamayacağını ifade edenler şunu iyi bilsinler ki; Cumhuriyet Halk Partisi Ortahisar İlçe Başkanlığı olarak kimseyle bir yarış içerisinde değiliz, Trabzon için ortak akılda buluşarak belli bir kesimin değil herkesin mutlu olduğu bir şehir için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sözümüz söz, Ortahisar’da başarıyı getireceğiz. Ziyaretimizde Trabzonspor’umuzun Onur üyesi olan Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’na formasını takdim etmenin mutluluğunu da paylaşıyoruz.

CHP Ortahisar'dan Kılıçdaroğlu'na ziyaret

CHP Ortahisar'dan Kılıçdaroğlu'na ziyaret

CHP Ortahisar'dan Kılıçdaroğlu'na ziyaretTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (10)
Arsinli 6 ay önce
Trabzon merkez ilçe başkanı sayın oymanı tebrik ediyorum. Yerinde bir ziyaret olmuş.. Trabzon spor yönetimi aynı tarzda sayın İmamoğluda ziyaret etmeli.
Boztepeli 6 ay önce
Trabzonspor u siyasete alet etmeyin diyenler damat diyenler nerde Saygılar.
Erüst 6 ay önce
Şike sürecinde Zirihtaroğlu TS nin yanindaydi değil mi ey Trol JeHaBe liler?
Lazz 6 ay önce
Birakin TS üzerinden siyaset yapmayi.Şike sürecinde bütün partileri gördük.Hepsi fFeneri kurtarmak icin yariştilar.Bu ziyaretler TS ye fayda sagliyorsa yapin sorun yok.TS ye hizmet Teabzona hizmettir.
Cenk 6 ay önce
Arkadaslar Azizi ilk kim yeni hangi siyasteci ziyaret etti, bu herseyi bu ülkede anlatir.
Fatih 6 ay önce
Yazıklar olsun hiç bir zaman Trabzonspor haklı hak aramasında söz etmeyen konuşmayan desteklemeyen kişilere bu firmayı vermek
CENK 6 ay önce
Ve bu TR muhalefet herseye karsi oldugu icin, insanlar neyin dogru neyin yanlis oldugunu bilmiyorlar. "Carsi herseye KARSI" anlayisi.
idris 6 ay önce
Bu forma bu kadar ucuzmu hak etmeyene veriyorsunuz yazıklar olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@