7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

CHP'li meclis üyelerinin ‘Ahmet Yenilmez’ öfkesi

Ortahisar Belediye Meclisi’nin bugünkü oturumunda ‘Ahmet Yenilmez’ gündem oldu.

Trabzon 06.07.2020, 16:24
CHP'li meclis üyelerinin ‘Ahmet Yenilmez’ öfkesi

Trabzon Ortahisar Belediye Meclisi’nin bugünki oturumunda 2019 Faaliyet Raporu okundu.

Belediye meclisi toplantısı sırasından ilginç bir diyalog yaşandı. Faaliyet raporu içerisinde tanıtım giderleri kısmına CHP'li meclis üyeleri Cüneyit Zorlu ile Turgay Şahin itiraz etti.

Meclis üyesi Cüneyit Zorlu, ünlü sanatçı Ahmet Yenilmez’in etkinliklere davet edilmesini, ücret ödenip gösteri yapmasını eleştirerek, “Bu kişiyle ne kadar para verildi? Bu adam CHP işgal altında demiştir” dedi.

CHP'li Meclis Üyesi Turgay Şahin de, “Hem borçlanacaksınız hem borç isteyeceksiniz. Bir de bu tip çok da albenisi olmayan festivallere tanıtımlara gireceksiniz. Etkinliği yapacak kişileri iyi seçmeniz lazım! Benim partime hakaret eden adamı getirirsen ben ona alınırım! Sonuçta oraya verdiğiniz parada benimde vergim var. Paran yoksa doğru harcayacaksın!” dedi.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hacı Nail Altunay da Ahmet Yenilmez’e gösterisi için 10 bin lira verildiğini aktardı.


 


Yorumlar (5)
Çaykaralı horolom fahri 2 yıl önce
O mantığa göre sanatçıların (!) çoğu CHP yalakası ve ben CHP'li değilim o hâlde o CHP'li yakalarda hiç bir belediye etkinliğinde yer almasın. Ayrıca bu adamı 10 bin TL'ye getirmişler diğerleri yüzbinlere anca geliyor..
yasin atasoy 2 yıl önce
ağzın bal damladı kardaş isterler ki hep bunlar yesin. malum bunların sanatçı bozuntularının ülkeye gram faydaları yoktur. ama kaymağı yemesini iyi bilirler
Trabzon 2 yıl önce
Vay anası yaaa, adamlar sanatı sanatçıyı tekellerine almış, Cumhurbaşkanımıza küfreden, Müslümanları şağılayan, halkımızı hakir gören sanatçı olunca baş tacı, Millet düşmanı, HDP Destekçisi CEHAPE ye laf edince gocunuyorlar... Yokyaaa sevsinler sizin edebiyatınızı... Ya benim verdiğim vergilerle vatan hainlerine gösterdiğiniz ilgiye, aktardığınız parayı ne yapacağız...
kolşa 2 yıl önce
bu ünlü sanatçı mı
Veli Aydemir 2 yıl önce
Ama o sanatçılar da Saraya gidip yalakalik yapmıyorlar.Bu sanatçılara oyun oynayacakları yerleri bazı Belediyelerde parayla olsada tahsis etmiyorlar.Gerçi sanatçılara verilen paralar (hangi görüşte olursa olsun) her zaman haklarıdır.Zaten herkeste sanatçı (gerçek) olamaz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@