CHP Gençlik Kolları Başkanı'ndan AK Partililere istifa sorusu

CHP Trabzon Gençlik Kolları Başkanı Emre Polat, AK Parti Trabzon Gençlik Kolları Başkanı Halim Yılmaz'a çıkıştı. Emre Polat, Halim Yılmaz'a "16 Nisandan sonra terör bitmezse istifa edecek misin" diye sordu.

Trabzon 10.03.2017, 20:00 10.03.2017, 20:29
CHP Gençlik Kolları Başkanı'ndan AK Partililere istifa sorusu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na EVET gazetesi gönderen AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Halim Yılmaz'a, CHP Trabzon Gençlik Kolları Başkanı Emre Polat tepki gösterdi.


AK Partililerin referandum kampanyası için dağıttığı EVET gazetesinin halk tarafından kaale alınmadığını söyleyen Emre Polat şu ifadeleri kullandı: "Ülkenin kaderinin oylanacağı referandum günü yaklaşırken valilik, belediye, kamu kurum ve kuruluşları eliyle yaratılan baskı ortadayken, bastırdığınız gazeteleri borca batmış esnaf mı okuyor? Maraş Caddesi'nde, Uzun Sokak'ta ve Meydan Parkı'nda dağıtamadığınız, halkın kaale almadığı gazeteleri Genel Başkanı’mıza mı gönderiyorsunuz?

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Halim Yılmaz'a sormak isterim. Benim Genel Başkanıma hadsizce gönderdiğin gazetede, Habur'da kol kola girdiğin PKK'lıların da demeçleri var mı? Oslo'da Apo'yla başkanlık üzerine yaptığınız pazarlıklar var mı? Devletin üst kademelerini FETÖ'cülere nasıl teslim ettiğiniz var mı? Meydanlarda "Apo'yu asacağız!" derken Ankara ve İstanbul'da göndere PKK paçavralarını astığınız var mı?  

Gittiğiniz her yerde 15 yılda bitiremediğiniz terörü 16 Nisan'dan sonra bitireceğinizi taahhüt ediyorsunuz. Eğer 16 Nisan'dan sonra terör biterse biz CHP Gençlik Örgütleri olarak istifa edip özür dilemeye hazırız. Terör bitmezse siz istifa etmeye var mısınız?" 


 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@