7m


7m

hyundai

Çakıroğlu: Millet Bahçesi'ne şike anıtı yapmak zorundayız

Davut Çakıroğlu'ndan şike anıtı önerisi

Trabzon 25.05.2021, 14:29 25.05.2021, 14:54
Çakıroğlu: Millet Bahçesi'ne şike anıtı yapmak zorundayız

Trabzon Büyükşehir Belediyesi mayıs ayı meclis görüşmeleri devam ediyor.

Bugün gerçekleşen toplantıda dikkat çeken bir öneri geldi. Meclis üyesi Davut Çakıroğlu, Millet Bahçesi'ne şike yapılmasını önerdi.

Hekimoğlu Trabzon'un Kocaelispor'la 2-2 berabere kalıp elendiği maçta yaşananlara atıfta bulunan Çakıroğlu  "Dün bir karşılaşma oynandı. 2010-2011’den sonra dün yine 90. dakikada bu şehrin çocuklarının umutları masa başında dizayn edilmiş şekilde bağıra bağıra çalındı. Biz umutlanmayacak kadar yaşlandığımız için çocuklarımız için söylüyorum. Dün Hekimoğlu Trabzon’un umutları, parası çalınmıştır." dedi.

Çakıroğlu meclisi yöneten Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'na seslenerek "Bu şehrin en üst organlarından biri olarak söz verilmiş olan Millet bahçesinde şike anıtını yapmak zorundayız. Yapamıyorsanız bize bir yer tahsis edin bu anıtı oraya yapalım. Stadın yakında dikilmiş anıtında bakımsız halini ortadan kaldıralım. Bu şehrin çocuklarının umutlarının çalınmaması adına sahip çıkalım. Bu söz bu şehre verilmiştir. Bunun yerine getirilmesini istiyorum." ifadelerini kullandı.

Zorluoğlu ise bu talebe şu şekilde yanıt verdi;

Biz her alanda adalet ve hakkaniyet prensipleri doğrultusunda işler yapan bir siyasi görüşün temsilcisiyiz. Hakedenin şampiyon olmasını savunuyoruz. 2010-2011 döneminde bahsediyorsunuz. Bu sizin görüşünüz olarak kayıtlara geçti. Bunu bizde bu şekilde değerlendiririz.

Haber61 Haber Servisi


Yorumlar (16)
Zekeriya 1 yıl önce
Adam rizeli lakin trabzon düşmanı bu yıllarca böyje devam ediyor,, benim trabzonlumda uyumaya devam diyor, iyi uykular Trabzon..
Dogruu 1 yıl önce
Zerre inanmiyorum guvenmiyorum, 3 kurus menfaat icin herseyiji satabilecek trabzonlu yonetici ve siyasetcilere. 10 yil gecti degil kupayi almak 1 anit yapamadiniz niye saray hazretleri kizar diye.30 50 yil sonra olur da duzgun bi ulke olursak cocluk cocuklar atalari olarak bizlere sovecekler..ama yine de Zalimler icin yasasin cehennem
TARİH UNUTMAZ 1 yıl önce
Yarın torunlarımız ŞAMPİYONLUĞUNUZ ELİNİZDEN ALINIRKEN SİZ NE YAPTINIZ diye soracaklardır. Hiç değilse, bir şike anıtı dikebildik deriz.
SAĞIR SULTAN 1 yıl önce
YERİNDE BİR ÖNERİ.. BÜTÜN KALBİMLE DESTEKLİYORUM.
tursun 1 yıl önce
açılışıda sayın erdoğan yapar__mış
Akif 1 yıl önce
Onalrca anıt diksen ne fayda? Anıt yerine bu şehrin gnçlerinin ufkunu açacak öneriler sunun. Futbol trabzonun olmazsa olmazı yapıldığı için şehir gelişemedi. Herkes maçı sorun ettiği kadar, uzunsokakta futbol için yürüyüş yaptığı kadar yönetilmeme noktasında yürüyüş yapsaydı müreffeh bir trabzon görürdü. Biz gelişemeyiz. Yaşadın futbol dedikçe yaşanmayan bir şehirde lebalep devriliyoruz. Ordunun takımı yok ama şehir yaşanılır bir şehir. Gidip görün…
İskorpit 1 yıl önce
Orhan Fevzi gümrükçüoğlunun anıtınıda şike anıtının yanına yapalım!!!!!!! Söz vermek başka birşeye benzemez gümrükçüoğlu verdiğin sözleri tutmadın.......Şike anıtı denince aklıma gelen kişilik olduğu için yazayım dedim
mehmet 1 yıl önce
evet torunlariniz diyecek kupanizi calan akp ye neden oy verdiniz.
Giresunlu 1 yıl önce
Anıt da dikilmeli hukuk mücadelesi de verilmeli hepsinin yeri ayrı destekliyorum...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@