Büyükşehir meclisinde başkan vekilleri seçildi! O isim koltuğu devretti

Trabzon Büyükşehir Belediyesi meclis toplantılarında başkan vekilleri seçildi.

Trabzon 08.04.2021, 15:20
Büyükşehir meclisinde başkan vekilleri seçildi! O isim koltuğu devretti

Trabzon Büyükşehir belediye meclisinde 2. Başkan vekilliği ve 2. Başkan vekilliği için seçim yapıldı.

Birinci Başkan vekilliğine Atilla ataman tek aday olarak çıkarken 60 oy ile koltuğunu bırakmadı. Aday olmamalarına rağmen İYİ Partili Davut Çakıroğlu ve CHP’li Turgay Şahin de 1’er oy aldılar.

2. Başkan vekilliği için ise Mehmet Karaoğlu’nun yerine ise Seda Beşir’in aday olması önerildi.

Arsin’den büyükşehir belediye meclis üyesi Seda Beşir ise 50 oy alarak meclis ikinci başkan vekili seçildi. Gözde Atasoy Koç 2, Davut Çakıroğlu 3, Mehmet Karaoğlu ise 3 oy aldı.

Böylece meclis 2. Başkanlığında koltuk devredilmiş oldu.

Haber61 - Haber ServisiTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
Rıdvan arsinli sosyal bilgiler öğretmen 6 ay önce
Kadını yeri evidir nokta. Tencere tava gerisi angarya, tencere tava hep aynı hava. Siyasette çırak olamayacaklar birilerinin bakiyesinin yemekten başka birşey yapmıyor. Ömerlerin devri gelmedi daha.
ERN 6 ay önce
Sen de öğretmensen, bu kafayla insan eğitiyorsan. Vah ülkenin haline, vah senin öğrencilerine..
Rıdvan arsinli sosyal bilgiler öğretmen 6 ay önce
Bediüzaman Said nursi, Süleyman Hilmi tunahan, Mehmet Zahit kotku, Timurtaş Hoca Allah hepsinden razı olsun ve daha ismini bilmediğim ve sayamadığım ve saymadığım nicelerinin bakiyesini heder etmeyin, Onların İrşad ve himmet ve gayretlerini basit hesaplara feda etmeyin.bürokrasi ve siyasiler Kendinize gelin.Mesele ne ölmek ne yaşamak mesele Allahı razı etmek. Garibana sahip çıkın, gariban adalet ve şeffaflık istiyor.Değişim zamanı değil bunca hataya rağmen. Tuzum kuru değil 12 yıl oldu mezun olalı. Karın ağrım özel de olsa işe girmek
Rıdvan arsinli sosyal bilgiler öğretmen 6 ay önce
90 yıl senin anladığın eğitim yapıldıda ne oldu. Mesele fikir üretmek. Bu gençlik 90 yıllık tahribat nasıl gidecek bunu düşün.Bu kafa 90 yıl engellendi ne olduğu ortada. 600 Osmanlıya bir bak. Ben 12 yıldır atanamayan öğretmenim

Gelişmelerden Haberdar Olun

@