Büyükşehir meclis üyesi İbrahim Sedef son yolculuğuna uğurlandı

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis üyeliğinin yanı sıra baba mesleği arıcılığı sürdüren ve zaman zaman kovanlarına saldıran ayılarla mücadelesi ile gündeme gelen İbrahim Sedef son yolculuğuna uğurlandı.

Trabzon 26.03.2020, 17:40
Büyükşehir meclis üyesi İbrahim Sedef son yolculuğuna uğurlandı

Trabzon Büyükşehir Belediye meclis üyeliğinin yanı sıra baba mesleği arıcılığı sürdüren ve zaman zaman kovanlarına saldıran ayılarla mücadelesi ile gündeme gelen İbrahim Sedef bugün son yolculuğuna uğurlandı.

Trabzon’un Sürmene ilçesi Yeniay Beldesi eski Belediye Başkanı İbrahim Sedef (55), önceki gün hayatını kaybetti. Bir süredir sağlık problemleri nedeniyle tedavi gören Sedef, ayılarla mücadelesi ile biliniyordu. Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeliğinin yanı sıra baba mesleği arıcılığı sürdüren İbrahim Sedef, arı kovanlarına dadanan ayılarla mücadele ediyordu. Barakasının dört bir tarafına yerleştirdiği güvenlik kameralarıyla gelen ayıları izleyerek ilginç anları sosyal medya hesabından da paylaşan Sedef’i son yolculuğuna sevenleri uğurladı. Sürmene ilçesindeki Baştırmar mahallesindeki evinin önündeki cenaze namazına ilçe belediye başkanları, ailesi ve yakınları katıldı. Kılınan cenaze namazının ardından Sedef, aynı yerdeki aile kabristanlığında toprağa verildi.

BAŞKAN ZORLUOĞLU, MECLİS ÜYESİ İBRAHİM SEDEF İÇİN TAZİYE MESAJI YAYIMLADI 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Büyükşehir Belediyesi AK Parti Sürmene Meclis Üyesi İbrahim Sedef’in vefatı nedeniyle taziye mesajı yayımladı. 

Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Sedef’in vefatından büyük üzüntü duyduğunu belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, “Değerli ağabeyim İbrahim Sedef’in aramızdan ayrılması nedeniyle derin üzüntü yaşıyorum. Yıllarını siyasete adamış Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyemiz, Sürmene Yeniay eski Belediye Başkanı İbrahim Sedef ağabeyimin vefatı sadece beni değil tüm Trabzon’u üzüntüye boğdu. İnsanları kırmayan, herkese sevgi dolu yaklaşan, dürüst, mert bir isim olan İbrahim Sedef her zaman hayırla anılacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle İbrahim Sedef ağabeyime Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (5)
Serko61 11 ay önce
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Doğayı seven her insanı severim.
Türker 11 ay önce
Allah rahmet eylesin
Ali... 10 ay önce
Allah'tan rahmet dilerim. Ailesine, yakınlarina, sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dilerim.
Öğretmen 11 ay önce
ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN İNŞALLAH AMİN ALLAH'IN İZNİYLE BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Izzet Abdioglu 11 ay önce
Allah rahmet eylesin. Ailesine sabırla dilerim

Gelişmelerden Haberdar Olun

@