banner556

Büyükşehir Belediyesi'nde görev değişimi

Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nde kritik bölgelere yeni atamalar yapıldı.

Trabzon 02.12.2020, 15:59 02.12.2020, 16:09
Büyükşehir Belediyesi'nde görev değişimi

Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nde Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığına İdris Aktaş, Yazı İşleri Dairesi Başkanlığına TİSKİ İhale Şube Müdürü Hanife Yetim asaleten, 1. Hukuk Müşavirliğine ise Av. Emine Usta vekaleten atandı.

Daire Başkanlığı görevlerinden alınan ve bu zamana kadar görevlerini başarılı bir şekilde yerine getiren Yazı İşleri Daire Başkanı Davut Çelik, Mali Hizmetler Daire Başkanı Süleyman Aydın ise uzman kadrosuna atandı. 

Murat Zorluoğlu görev değişimleriyle ilgili “Kadrolarımızda zaman zaman değişikliklere gidebiliyoruz. Bu bir hizmet yarışıdır. Bu değişim de sadece bunlardan biri. Bugüne kadar özverili çalışmalarından dolayı daire başkanı arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Yeni arkadaşlarımıza da başarılar dileriz. Geniş bir aile olarak Trabzon’un gelişimi için çalışmaya devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (4)
Kerem 2 ay önce
Trabzon lu OFG nin o kadar kirli.işler yaptığını biliyorsan git savcılığa suç duyurusunda bulun ismini yazmaya korkuyorsun trabzonlu
Trabzonlu 2 ay önce
Orhan Fevzi Gümrükçüoğlunun tüm kirli ve pis işlerini lütfen temizle sayın başkan. Tek isteğimiz ofg çalıştığı yıllar için müfettiş çağırman
Trabzon 61 2 ay önce
Yediniz ama yine aynı..
Gh 2 ay önce
Sen de boş ciktin..yaptığın bir şey yok

Gelişmelerden Haberdar Olun

@