Boztepe’ye viyadük tartışması… Vekil ‘soydunuz’ dedi Bürokrat ‘Sabır" diye cevapladı

Trabzon'un Boztepe mevkiinde yapılan yol çalışmasına AK Parti Trabzon Milletvekili tepki gösterdi. Bürokrat "Sabret" diye cevap verdi.

Boztepe’ye viyadük tartışması… Vekil ‘soydunuz’ dedi Bürokrat ‘Sabır" diye cevapladı
banner432

Trabzon’un merkezinde tek kalan bitki örtüsü Boztepe’de bulunuyor. Buraya önce otel yapılmasının ardından şimdide Kanuni Bulvarı Projesi’nin Çukurçayır-Maçka ayaklarının konması için Yenicuma’dan viyadük geçilmesi için yapılan çalışmalar sırasında ortasındaki bitki örtüsünün kaldırılması, tartışmalara neden oldu.

Son kalan Boztepe’de bitki örtüsü askeri içerisindeki alan. Bu alanın halka açılarak nereyedeyse 70 bin nüfusa dayanan bölgenin rahatlatılması istenirken, AK Parti Trabzon Milletvekilleri eleştirilere cevap vermeye çalışıyorlar. Bu arada Trabzon’a bir dizi incelemelerde bulunmak üzere gelen AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar ile Karayolları Trabzon Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş arasında ilginç bir diyalog yaşandığı medyaya yansıdı.

Milletvekili Adnan Günnar, “Boztepe’nin yeşilini soydunuz” diye sitem etti. Bunun üzerine Trabzon Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş, “Viyadüklerin ayaklarını komple sarmaşık yapacağız. Yeşillendireceğiz. Sabır edin” diyerek cevapladı. Bu diyalog da eleştirilere neden oldu; Milletvekili projeden viyadük çalışması başlayınca mı haberi oldu? Soruları sorulmaya başlandı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
yasar
yasar - 3 ay Önce

mühendisli. planlama diye bir şey yok meydandaki viyadük ucube.Şimdide sit alanına tünel ve viyadük olmaz hiç yapmayın daha iyi

DTA
DTA - 3 ay Önce

Bİ VİYADÜK ORDAMI VAR KANUNİ YOLU DAHİL ŞEHRİN BÜTÜN VİYADÜKLERİNİ NEDEN YEŞİLLENDİRMİYORLAR O ZAMAN

Ali Bal
Ali Bal - 3 ay Önce

Bir şehir düşünün vekillerin şehirden haberi yok..Kalbimizden hançerleniyoruz kimsesin sesi çıkmıyor..Vah trabzonum vah..

Sebahattin usta
Sebahattin usta - 3 ay Önce

Oy uğruna rant uğruna karadenizin yeşilini yokettiniz.bu hukuka da sığmaz ahlağa da sığmaz insanlığa da sığmaz..

Fatih sultan
Fatih sultan - 3 ay Önce

Siz Boztepe yi uzungölü ayder i satıp yediniz.çocuklarınız neyi satacaklar hiç düşünmediniz mi oy uğruna doğayı tahrip ettinuz

ibraam
ibraam - 3 ay Önce

Hayvan sevelerler derneği açılışında kurban kesen, ağaçları kesip botanik parkı yapan. doğal bitki örtüsüne tecavüz edip, plastik sarmaşık yapacağız diyen zihniyet ne yazıkki ülkemi yönetiyor..

serdar
serdar - 3 ay Önce

bu kadar becereksiz basiretsiz yönetici idareciler olurmu?Oraya yapılması ayrı konu yapılma şekli ayrı konu. yoldan çıkan molozu ver gaştan aşağıya. böyle bir yöntem modern ülkelerde yok. bizim gibi 3. dünya şehirlerinde var.

yolcu
yolcu - 3 ay Önce

konaklar kaşüstü güney cevre yolunu yapın millet bunaldı trafikte.


banner472

banner441