Boztepe’deki otel inşaatı yine gündemde…

Bu projenin şeklini kim yaptı?

Trabzon 20.11.2017, 16:43
Boztepe’deki otel inşaatı yine gündemde…

Haber61/Haber Servisi - Levent Ustabaşı - Boztepe’deki yeni yapılan otel gündemdeki sıcaklığını koruyor. Son olarak CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen burayı gündeme getirdi.


Otelle ilgili bir çok kentte eleştiri var. Öncelikle bu otelin yapıldığı yer her konudan eleştirilmişti. Çünkü otelin yapıldığı noktada büyük bir inşaat yoğunluğu varken bir de üstüne yeşil alanlar ve futbol sahası kaldırılarak yapılmıştı. 

Buna en çarpıcı sözü Trabzonspor eski başkanlarından Özkan Sümer söylemişti. Buradaki futbol sahasının yıkılmasına, “Asım Aykan dağı parçalayıp gençlere futbol sahası yaptı. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu da gençleri parçalayıp otel yaptı” diyerek eleştirdi.

Ardından CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen de şeklini ucube buldu. Buna kentte bazı sivil toplum örgütleri de, “Yahu tamam kentin marka değerini yükseltecek 5 yıldızlı otel hizmetini bir kademe daha artıracak bir otel yapılıyor ama bu nasıl bir mimaridir. Böyle buraya dikersen tabiki ucube de derler beton da.. Yazık” diyerek eleştirilerini sürdürdüler.

Otel yönetiminin  ise basın toplantısı düzenleyeceği öğrenildi...
Yorumlar (5)
murat 3 yıl önce
YEMEYE DEVAM...
Recep ayar sefiline 3 yıl önce
Kendi malı deyil bey efendi öyle herkes adamını bulup kafasına göre uyduruk bir proje yapamaz.ama senin gibi akape hastaları için CHP karşı cıkıyorsa tersi doğrudur
Recep Ayar 3 yıl önce
Nesi var bunun, adamın kendi malı deyilmi sizmi vriyorsunuz parasini.
serkan 3 yıl önce
ey gidi recep ayar
sözün sözüme ayar
gelir seçim zamani
bakalım kime gayar
Murat 3 yıl önce
Tabi ya marka değerimiz artmaktan hergün zam geliyor. Geçmiş hükümetleri eleştirip beyin yıkarken gündemleri cam filmiyle iki hafta kapatanlar. Herşeye bir kılıf var ne güzel dünya. Kriz yok diyenler keşke, neyse işAllah herşey düzelir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@