“Biz bize yeteriz Türkiye’m” kampanyasına başkan Zorluoğlu’ndan destek

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu “Biz bize yeteriz Türkiye’m” kampanyasına destek oldu.

Trabzon 31.03.2020, 18:26
“Biz bize yeteriz Türkiye’m” kampanyasına başkan Zorluoğlu’ndan destek

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün akşam saatlerinde “Biz Bize Yeteriz Türkiye’m” diyerek başlattığı ‘Milli Dayanışma Kampanyası’na ilk destek veren belediye başkanları arasında yer aldı. 

Başkan Zorluoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarının hemen ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, 1 aylık maaşını kampanya kapsamında bağışladığını açıkladı. Başkan Zorluoğlu, az çok demeden herkesi milli dayanışma kampanyasına destek olmaya davet etti. 

DEVLET-MİLLET EL ELE VERMELİYİZ 

Kampanyanın ilk dakikalarında bağışta bulunarak herkese örnek olan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, devlet millet el vererek bu zorlu süreçten en kısa sürede çıkılacağına inandığını söyledi. Türkiye olarak birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan bir dönemden geçildiğini dile getiren Başkan Zorluoğlu, “Ülke olarak son yılların en zor sürecini yaşıyoruz. Sadece Türkiye değil tüm dünya ülkelerini etkisi altına alan koronavirüs salgını ile mücadele noktasında Sayın Cumhurbaşkanımızın riyasetinde ilk günden itibaren etkin bir mücadele sürdürmekteyiz. Hükümetimiz açıkladığı destek paketleriyle ile ilk günden itibaren esnafımızın, vatandaşlarımızın ve iş dünyasının yanında olduğunu gösterdi. Biz de Trabzon’da esnafımıza yardımcı olmak adına ekonomik tedbirler aldık, almaya da devam edeceğiz” dedi. 

HEP BERABER DESTEK OLALIM

Herkesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın milli dayanışma kampanyasına katılmaya davet eden Başkan Zorluoğlu “Sayın Cumhurbaşkanımızın koronavirüsle mücadele sürecine milli dayanışma ruhuyla destek olunması yönünde yaptığı çağrı çok önemli. Tablonun daha kötüye gitmemesi ve bu süreçten en hızlı şekilde çıkmak adına koronavirüse karşı birlik olmalıyız. Bu kampanya ile asıl hedeflenen, olayı çarpıtarak siyaset malzemesi yapanların söylediklerinin aksine; devletimizin ihtiyaç sahiplerine destek çalışmalarına öncülük etmesidir. İnsanlarımızı ekonomik kaygılarından uzaklaştırmak ve sadece sağlıklarını düşünmesini sağlamak adına gelin ekonomik anlamda zarar gören ihtiyaç sahiplerine hep beraber ulaşalım. Ülkemizin bu süreçten güçlü çıkması adına tüm hemşehrilerimi kampanyaya destek olmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (9)
Güven 10 ay önce
RTE ne derse hemen atliyonuz bir kezde kendi aklinizla haraket edin Kit akilliar
rumuzyok 10 ay önce
Alman hukumeti , alman sanayicilerine ve alman halkina toplam 750 milyar euro yardim yapacagini acikladi.Bu paketin icinde kira desteginden tut bir cok sey var merak eden acip okuyabilir.Diyecegim su ki Alman hukumetinin vatandasina yaklasimina bakin bir de bizdeki duruma bakip kendiniz yorumlayin.Merkel, halkina yaptigi bu buyuk ekonomik destege ragmen gel gor ki yine de elestirilebiliyor ama bizde siyasi iktidarin ondan bundan para istemesini elestirince vatan haini ilan ediliyoruz.Bundan sonra Yuce efendimiz Kursuye cikip EEYY MERKEL dediginde alkislarken biraz dusunmenizi rica ediyorum.
Soylu 10 ay önce
Soylu Belediye baskanlarini tehdit ediyor!
dikkat eyle ama sen akp lisin sana birşey olmaz.
28 Subatcilar sizden bin kat daha insandi.
M. M 10 ay önce
Devletimiz çok zengin para sorunumuz yok.. Suriyelilete kırk milyar dolar harcadık. Bize seksen milyar dolar yolda..
yakun 10 ay önce
“Biz Bize Yeteriz Türkiye’m” Doğru da; en azından bir iki aya devleti çalma işini en azından rolandeye alsalar. daha iki iç gün önce Kanal İstanbul güzergahı ile ilgili ihale yaptılar. Millet virüs salgının pik yapmasını beklerken bunlar hırsızlığa pik yaptıracaklar.
İsimsiz 10 ay önce
Biz bize yetemeyiz Türkiyem. Kepenkleri kapattik Mart ayının ortasında ama Mart ayının bağkur primini tam olarak istiyor. Nerdeyse 1 ay olacak çalışmıyoruz bağkur kira fatura bunları öpücükle mı verecez ? Kredi destek paketleri veriliyor sanki geri ödemesiz. Onu oteledik bunu oteledik sadece oteledik hiç almicaz yok hep alacaz ama 3 5 ay sonra. Ben zaten 1 ay kaybettim şuan itibariyle kaç ay daha kaybedeceğim belli değil ben bunları 3 5 ay sonra nasıl odicem ? Yıllarca milyonlarca suriyeliye bakti bu devlet ama bir kaç kendi halkına bakamicak mi. Hani komşusu açken kendi tok yatan bizden değildi. İsyerlerimizi kapattık tamam sağlık herşeyin başı ama niye mağdur ediliyoruz. Olsun be bu da gelir geçer devran döner. Hamd olsun ki Müslüman Türkiye vatandaşıyım
Hasan 10 ay önce
Uzun sokağı kapatırsan diğer caddelerdeki insan yoğunluğunu artırmış olursun. Virüs yayılmasına zemin hazırlamak bu!!
Vatansever 61 10 ay önce
BizBizeYeteriz Türkiyem!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@