Bilal Hancı'dan hayranlarına mini dizi müjdesi

Trabzonlu fenomen Bilal Hancı, hayranlarının çok sevineceği müjdeyi Haber61 ekranlarından verdi.

Trabzon 30.10.2020, 19:50 30.10.2020, 20:05

Haber61 Haber Servisi

Trabzonlu sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Bilal Hancı, Trabzonspor Kasımpaşa maçı öncesinde Akyazı Stadı önünde Haber61 TV’ye açıklamalarda bulundu.

Kendi işlerinin güzel gittiğini ancak hayatında tek olumsuz gidenin Trabzonspor olduğunu söyleyen Hancı “ Yine kalkıp geldik. Umut ediyorum ki her şey iyi olacak. Takım yeni kuruldu, herşey yerini. Hocası yeni takımı yeni… Yönetime de çok yüklenmek istemiyorum…” ifadelerini kullandı.

BİR ŞANS DAHA VERİLMELİ
Teknik direktör Eddie Newton konusundaki görüşlerini aktaran Bilal Hancı “Hocanın bir kredisi vardır, kredisi azalmıştır. 5 -6 haftada yeni kurulan bir takım vermişsin… Kovidli oyuncularımız vardı. Bence bu takımın yüzde 60-70’i Ekuban, o oynayamadı. Nwakaeme oynayamadı, Abdülkadir orta sahanın en önemlisi o yok. Hocaya o yüzden biraz daha şans vermek istiyorum. Elinde tam malzeme olduğunda tam performansını görmek istiyorum. Ondan sonra hocaya serzenişte bulunabilirim.  Hocayı 5 haftada gönderdin, gelecek hoca diyecek ki “Bunu 5 haftada yediler bana kaç hafta verirler” dedi.

HOCAYA BU YÜZDEN KIZAMIYORUM

Hancı, Fenerbahçe maçında öne geçince çok heyecanlandığını dile getirerek  “İkinci yarı Erol Bulut yedek kulübesine bir bakıyor bir 11 daha çıkarıyor. Newton bir dönüyor orta sahada diş gösterecek olan yok. O yüzden hocaya kızamıyorum. Bu takıma bir galibiyet ateşleyecektir. Galip gelirsek işler daha iyi olacaktır. Bugün de 3-1 kazanacağımızı Djaniny de gol atacağını düşünüyorum.” Şeklinde konuştu

MİNİ DİZİ GELİYOR

Son olarak yeni bir proje üzerinde çalıştıklarının müjdesini veren Bilal Hancı “2-3 ayda bir şarkı yapıyorum. Müzikle uğraşmayı seviyorum. Arkadaşlarla birlikte 3’lü olarak mini dizi projemiz var. Hali hazırda dijital platformlar çıkmak üzere onlar olabilir, kendi kanalımız da olabilir. Çalışan demir paslanmaz…” dedi.

Yorumlar (1)
HA_61_A 4 hafta önce
yenilebilirsin sıkıntı değil ama kendi sahandasın 3-1 galıpsin maç bitti 4-3 mağlupsun. Bu nedir Allah aşkına . Hüseyin e laf diyenler kendi çocuklarımızı harcamaya meraklılar bu nedr yaa. Hüseyin hoca ne yaptı da yolayıp Newton denen adımı getirdiniz başa

Gelişmelerden Haberdar Olun

@