vardallar

Beşirli’de tahrip olan yollar asfaltlandı

Ortahisar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 1 Nolu Beşirli Mahallesi’nde birçok sokakta altyapı çalışmaları nedeniyle bozulan yollarda asfaltlama çalışmalarını tamamladı. 

Trabzon 27.09.2021, 14:04
Beşirli’de tahrip olan yollar asfaltlandı

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Ortahisar Belediyesi Fen İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Coşkun Şahin, 1 Nolu Beşirli Mahallesi’nde; Şirin, Emre, İhlas, Cenk, Adatepe, Rüzgarlı Bahçe, Arka, Eylül ve Kenar sokakta yol asfaltlama çalışmalarının tamamladığını dile getirdi. 

“KENTİMİZ HER ANLAMDA RAHATLAYACAK”
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ise; TİSKİ, EDAŞ ve TELEKOM’un altyapı çalışmalarını tamamladığı birçok mahallede eş zamanlı olarak üst yapı çalışmalarının devam ettirildiğini belirtti.

Vatandaşların yapılan çalışmalardan asgari düzeyde etkilenmesi için gerekli bütün tedbirleri aldıklarını ifade eden Başkan Genç, “Şehrimizin birçok mahallesinde TİSKİ ve diğer kurumlarımız altyapı çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Gerçekten de çok büyük çaplı altyapı çalışmaları yapılıyor. TELEKOM, EDAŞ ve TİSKİ kendi faaliyet alanlarıyla ilgili konularda gayretli bir şekilde gece gündüz çalışmalarını sürdürüyor. Yağmur suyunun kanalizasyon sisteminden ayrılması, içme suyu hatlarının yenilenmesi, atık su arıtma tesisleri ve sahildeki kötü kokunun önlenmesi gerçekten uzun zamandır hayata geçirilmesini talep ettiğimiz konulardı. Tabi altyapı çalışmaları yoğun bir şekilde sürdürülürken üst yapının yeniden elden geçirilmesi gerekiyordu. Şimdi bu konular bütüncül bir yaklaşımla ele alınarak şehrimizin altyapısı daha modern ve nitelikli hale getiriliyor. Yap-boz yapmamak için bütün kurumlar birbirleriyle koordineli olarak çalışmalarını icra ediyor. Biz de Ortahisar Belediyesi olarak altyapı çalışmalarını bütünüyle bitirilmesini bekliyoruz. Çalışmaları tamamlanan bize teslim edilen yerlerde planlı bir şekilde üst yapı çalışmalarına başlıyoruz. Kaldırımların yenilenmesi, bozulan asfalt ve beton yolların yeniden imal edilmesi için çok gayretli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın yapılan çalışmalardan asgari düzeyde etkilenmesi için bütün tedbirleri alıyoruz. Yoğun çalışmalardan dolayı bazı şikâyetlerin ve rahatsızlıkların olduğunu biliyoruz. Bu konuda biraz daha duyarlılık ve sabır bekliyoruz. Bu çalışmalar tamamlandığında kentimiz hem altyapı hem üst yapı olarak her anlamda rahatlayacak. Uzun süre tekrar altyapı çalışmalarına ihtiyaç duyulmayacak. Kentimizde yaşam standartları yükselecek.”  diye konuştu.  

Beşirli’de tahrip olan yollar asfaltlandı

Beşirli’de tahrip olan yollar asfaltlandı

Beşirli’de tahrip olan yollar asfaltlandı

Beşirli’de tahrip olan yollar asfaltlandı

Beşirli’de tahrip olan yollar asfaltlandı


Yorumlar (9)
SELAMİ 4 hafta önce
DARISI 2 NOLU BEŞİRLİ YOLLARINA
hakan 4 hafta önce
3 nolu erdoğdu mahallesi köseoğlu caddesini de komple asfaltlayın her taraf yama içinde botanik park ve köşk yolu olan bu yol turizm kenti olan Trabzon umuza yakışmıyor.
Koç 61 4 hafta önce
Bol bol dökün haaa her sokakta neredeyse rumlar zamanında ki taşlar çıktı meydana.
2 nolu beşirli 4 hafta önce
2 nolu beşirli yolunda çok iyi patates lahana büyür arabamn ve milletin arabasının anası ağladı yollarda paranız yoksa diyinde halk arasında para toplasın asfalt döktürelm zor birşey değil
ömer 4 hafta önce
15 senedir üniversite mahallesinde oturuyorum sayın yetkililer birisi çıksın desinki 15 senede 1 gün akif saruhan caddesi düzdü asfalttı yazıklar olsun diyorum seçime az kaldı ozaman dökersiniz heralde
ts 4 hafta önce
Habere bakarsan ben Beşirlide oturmuyorum. Nerede tamamlanmış...!
alikemal yesiralioğlu 4 hafta önce
darısı sürmene belediyesinin sorumluluk alanında bulunan yukarı kumru mahallesindeki 80 metre uzunluktaki yolda . Mahalle sakinleri hastalarını inanın sırtlarında taşıyorlar.Ambulans çıkamadığından.
ali kemal YESİRALİOĞLU 4 hafta önce
darısı sürmene belediyesinin sorumluluk alanındaki yukarı kumru mahalle yolunda
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@