banner572

Beşikdüzü Çocuk parkları İBB’den

Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, “İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, çocuk parklarımız için bir tır dolusu yardım gönderdi” dedi.

Trabzon 09.07.2020, 12:41
Beşikdüzü Çocuk parkları İBB’den

Trabzon’un Beşikdüzü İlçesi Belediye Başkanı Ramis Uzun, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ilçelerindeki çocuk parklarının yeniden düzenlenmesi için bir tır dolusu malzeme yardımı yaptığını açıkladı.

Ramis Uzun, “Sınırlı bütçemizle bir önceki belediye yönetiminden devraldığımız borçlarla boğuşurken, ilçemizdeki harap olmuş çocuk parklarıyla yeterince ilgilenemedik. Durumu bildirdiğimiz Sayın İmamaoğlu, bize destek olacağını söyledi. Bir hafta sonra da bir tır dolusu malzeme ilçemize geldi. Kendilerine çocuklarımız adına bir kez daha teşekkür ederim” dedi.

İBB’den gelen malzemelerin çocuk parklarına montaj işlemlerine başlandığı bildirildi.


Yorumlar (8)
rıza 1 yıl önce
imamoğlunu iski üzerinden eleştiren akp vekili adnan günnar iyi okusun bu haberi !
bir de önce şehrine baksın. beşirli de lağım kokusundan yürünmüyor.
kendi kapısının önünü süpürsün önce !
davut 1 yıl önce
Valla helal olsun. Ekrem Bey kendisinden beklenmeyecek derece çok faydalı bir insan. Ben hiç Chp'ye oy vermedim ama başkan adayı olursa oyum kendisine. Bir umut oldu bizlere
trabzonlu 1 yıl önce
peki sormak lazım o başkana imam oğlu gönderene kadar sen niçin almadın ne işe yararsın sen
nur 1 yıl önce
trabzonlu rumuzu ile yorum yapam arkadaş giden başkan yedi yedi yedi bir dünya borç ile Beşik dağını mahfetmekten başka bir ise yaramayan bir teleferik istasyonu bıraktı.Baskan geçmiş borçlarla boğuşurken akp li büyükşehir hicbir katkıda bulunmuyor
İbraam 1 yıl önce
Yomrayıda birisi yönetiyor, herkese çalım peşinde, herkese kin içinde, böyle oluncada ne muhalif Büyükşehir belediyelerinden, ne başarılı iş dünyasından Gram destek alamıyor. Yomrayı kıyıdan kenardan satmaya başladı..
celal 1 yıl önce
Allah senin gibi münafıklardan bu milleti korusun. Yomrada son 20 senede ilk kez hizmet gördük.
Typhoon 1 yıl önce
Trabzon isimli kullanıcıya hitaben cevap veriyorum. Başkan söylemiş bir önceki dönemden kalan borçları ödemekten birşey yapamadık diye. Okumuyorsun sanırım sebebini ve okumadan cevap veriyorsun fikir yürütüyorsun önce bir oku.
Giresunlu 1 yıl önce
Bir atasözü borç varken zekat vermek yaptığı yardıma evet ama oy aldığı yörede hizmet etsin 50 liralık su faturasını 300 lira gönderip milleti soyulacak kaz yapmasın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@