banner556

>

Bebek hasta uçakla Trabzon’dan İstanbul’a gönderildi

Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Numune Kampüsünde tedavisi devam eden Pediatrik KVC tanılı bebek hasta uçakla istanbul’a gönderildi.

Trabzon 21.12.2020, 19:21
Bebek hasta uçakla Trabzon’dan İstanbul’a gönderildi

Trabzon il sağlık Müdürlüğü bünyesinde hizmet vermekte olan Hava 61 helikopter ambulans son bir haftada il içi ve dışı 3 hastanın naklini gerçekleştirdi.

İleri tetkik ve tedavilerinin yapılması amacıyla Of ve Vakfıkebir ilçe devlet hastanelerinden alınan 2 ayrı hastanın; Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesine ve Tonya ilçe devlet hastanesinden alınan 1 bir hastanın ise Fatih Devlet Hastanesine nakil işlemleri Hava 61 Helikopter Ambulans ile başarıyla gerçekleştirildi.

Ayrıca; Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Numune Kampüsünde tedavisi devam eden Pediatrik KVC tanılı bebek hasta, ileri tetkik ve tedavilerinin yapılması amacıyla İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesine Sağlık Bakanlığına ait uçak ambulansla nakledildi.

Haber61 - Haber Servisi

Yorumlar (3)
Delininbiri 1 ay önce
Vay be nereden nereye..bi an Kemal Bey'in SSK sı aklıma geldi....
BİR ZAMANLAR MİSAFİRDİ 1 ay önce
REİSİMİZİN TAPTIĞI REFORMLAR BUNLAR SAĞLIKTA...BUNUN YANINDA BUNLARIN HAYATA GEÇİRİLME NOKTASINDA CUMHURBAŞKANIMIZIN VE SAĞLIK BAKANLIĞININ YAPTIĞI YENİLİKLERİN HALKA SAHAYA UYGULANMA NOKTASINDA, SN.HAKAN USTA GİBİ TRABZONDA EGEDE AİLECE SEVİLEN BİR KİŞİ VAR TRABZONDA ...VATAN MİLLET SEVDALILARI YÜREĞİNDE ALLAH KORKUSU OLAN İNSANLAR...ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLİYORUM..
Vatandaş 1 ay önce
Kemal bey değil, bay Kemal :)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@