Başkan Zorluoğlu yerinde inceledi! "Artık bu işin keyifli tarafı başlıyor"

Başkan Zorluoğlu Ortahisar İçme Suyu Temini Projesi kapsamında yürütülen çalışmaları yerinde denetledi.

Trabzon 03.05.2021, 14:38 03.05.2021, 14:56
Başkan Zorluoğlu yerinde inceledi! "Artık bu işin keyifli tarafı başlıyor"

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, yeni haftaya denetimlerle başladı. 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, önem verdiği projeler arasında yer alan ve tamamlandığında şehrin altyapı sorununu çözüme kavuşturacak olan Ortahisar İçme Suyu Temini Projesi kapsamında yürütülen çalışmaları yerinde denetledi. Uzun Sokak, Kunduracılar ve Maraş Caddesi’ndeki çalışmaları titizlikle takip eden Başkan Zorluoğlu, ilgililerden son durumla ilgili detaylı bilgi aldı. 

Başkan Zorluoğlu yerinde inceledi! "Artık bu işin keyifli tarafı başlıyor"

BÜYÜK HAZ DUYACAĞIZ 

İncelemelerinin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Zorluoğlu, “Ortahisar ilçemizde içme suyu, yağmur suyu, kanalizasyon, doğal gaz ve telekomünikasyon hatlarını yenilediğimiz ve ‘beşi bir yerde’ diye adlandırdığımız çok geniş kapsamlı bir altyapı projesi gerçekleştiriyoruz. Zaman zaman çalışmaları yerinde inceleyerek, son durumu bizzat müşahede ediyoruz. Kunduracılar’da telekomünikasyon işi yapan arkadaşlarla görüştük. Ardından doğal gaz çalışmalarını inceledik. Mektep Sokak’ta arkadaşlarımız da üst yapıya hazırlık için çalışıyorlar. Dolayısıyla çok büyük bir iş. Bunları koordine etmek ve sorunsuz bir şekilde bu işi bu noktalara kadar getirmek hakikaten meşakkatli oldu ama artık bu işin keyifli tarafı başlıyor. Yavaş yavaş Uzun Sokak’ı yeni taşlarıyla buluşturup, Maraş’ı, Kunduracılar’ı sahile kadar tertemiz ortaya çıkardığımızda, biz o zaman bu işten çok büyük bir haz duyacağız” dedi.  

Başkan Zorluoğlu yerinde inceledi! "Artık bu işin keyifli tarafı başlıyor"

ESNAFIMIZA VE VATANDAŞIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM 

Süreçle ilgili esnafa ve vatandaşlara da teşekkür ettiğini dile getiren Başkan Zorluoğlu, “Altyapı çalışmalarımızla ilgili esnafımıza ve vatandaşlarımıza tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Bu kadar büyük bir altyapı projesine çok sabır gösterdiler. Biz de onların sabrını zorlamak arzusunda değiliz. İşimizi bir gün daha erken bitirebilmek için arkadaşlarımız gece gündüz çalışıyorlar. İnşallah çalışmalar tamamlandıkça çok farklı bir Uzun Sokak, Maraş ve Kunduracılar Caddesi olacak. Biz aynı zamanda yapacağımız cephe sağlıklaştırma çalışmaları ile bu sokak ve caddeleri yepyeni bir görüntüye kavuşturacağız” ifadelerini kullandı.

Başkan Zorluoğlu yerinde inceledi! "Artık bu işin keyifli tarafı başlıyor"

Başkan Zorluoğlu yerinde inceledi! "Artık bu işin keyifli tarafı başlıyor"Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
vatandaş 5 ay önce
ESNAFI BİTİRDİNİZ BAŞKAN
Borabay 5 ay önce
Alp’le deyilim, oy verdim vermeyeceğim, ancak Murat başkanı takip ediyorum ve başarılı buluyorum, rantçılardan, menfdatçılardan uzak işine odaklanmış tam bir devlet adamı. Nasıl olmuşta böyle bir karakter akp ye girmiş anlamak zor. Herhalde halka hizmette her yol mübah diye düşünmüş..
Fethi 5 ay önce
Yav he he diyorum sana. Dediklerinin hiçbirisi bir adam. Menfaatçılardan uzakmış mış da bilmem neymiş. Nerde yaşıyorsun istanbulda mı yurtdışında mı? Trabzondakiler biliyor işin aslını. Trabzon Türkiye de en çok geri bırakılmış şehridir. İddaalıyım hodri meydan da derim. Hiçbir siyasi Trabzon'a yararı yok.

Murat başkanın Van'dan alıp geldiği tiski müdürü de T(I)RABZON yazılı menfezler koydular yollara utanmadan sıkılmadan da başkanınız 7 tane var komik olmuş dedi. Bu mu başkan. Trabzon sahipsizdir.
Ramiz 5 ay önce
Mahalle arasındaki koca elektrik direkleri ve kabloları da yere alın diyecektim ama fermuar değil ki açıp kapatasın. 5 yıl sonra yine kırar yaparsınız. Alıştık. Elektrik telleri nerdeyse pencerenin önünden geçiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@