banner556

Başkan Zorluoğlu Haber61’e açıkladı! Trabzon’a yeni otoparklar geliyor

Başkan Zorluoğlu Trabzon’a yeni bir çok otopark yapacaklarını söyledi.

Trabzon 29.05.2020, 11:02 29.05.2020, 11:09

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Haber61’i ziyaretinde Trabzon’a çok sayıda yeni otopark yapacaklarını söyledi.

Zorluoğlu, “Kadınlar pazarını yaptığımız yerin karşısında TOKİ çalışma yapıyor. Onun altında 150 araçlık otopark çalışmamız var, eğer kuruldan geçirebilirsek ki geçireceğiz inşallah. İskenderpaşa’da 250 araçlık bir otopark var. Onu yıkıp tamamen yenisini yapıyoruz ve 400 araçlık bir otopark olacak. Tanjantta 300 araçlık otoparkı hizmete açıyoruz. Karagöz meydanı dediğimiz şimdiki öğretmen evi ile devamındaki Cudibey Ortaokulu’nun olduğu alanın altını da otopark olarak düşünüyoruz. Biz seçim kampanyasında dedik ki Trabzon’a 4 yılda tam 16 tane otopark yapacağız. Tabi hepsi merkezde değil. Of”ta da var, Akçaabat’ta da var, Tonya’da da var, Araklı’da da var” dedi. 

Yorumlar (4)
ibrahim halil 8 ay önce
akp yi hiç sevmem, oy vermedim vermem vermeyeceğim. ama Bu başkan fena deyi. hatta çok iyi işlere imza atıyor. öncekilerin koltuk ve oy kaygısı ile dokunamadığı konuları cesaretle çözüme kvuşturuyor. hatta kendi partisi içinden bir sürü ahlaksız taleplere bile red veriyormuş . nasl olduda böyle kalite biri akp de şaşırdım.
Ercan 8 ay önce
Çaykaralıma destek versinler adam eder burayı da çok zor. Bünye sarılmış asalaklarla ve kolay değil temizlemek
Ahmet Öncü 8 ay önce
Kadınlar pazarı demek hiç hoşa gitmiyor.
Sek 8 ay önce
Dürüst adam.
Etrafındaki asalakları temizle.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@