banner526

banner535

Başkan Zorluoğlu, doğalgaz çalışmalarını inceledi

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, doğalgaz çalışmalarını inceledi.

Trabzon 22.05.2019, 08:28
Başkan Zorluoğlu, doğalgaz çalışmalarını inceledi

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, doğal gaz firması yöneticilerini kabul ederek, Trabzon merkezinde ve ilçelerinde yürütülen altyapı çalışmaları hakkında bilgi aldı. 

Doğal Gaz Şirketi’nin Trabzon Rize Şirket Müdürü Mehmet Salih Ayaydın, İşletme Müdürü Burak Adanur ve Yatırımlar Müdürü Hasan Koç ile bir araya gelen Başkan Zorluoğlu, şirketin Trabzon ve ilçelerindeki doğal gaz altyapı şebeke çalışmalarını ve planlamaları harita üzerinde inceledi. 
2019 yılı mayıs ayı itibarıyla kentteki şebeke uzunluğunun 691 bin metreye ulaştığını belirten Şirket Müdürü Ayaydın, yıl sonu hedeflerini ise 847 bin metre şebeke uzunluğuyla 110 bin abone şeklinde açıkladı. 

Trabzon’da Akçaabat, Ortahisar, Arsin, Araklı, Sürmene, Of, Yomra, Hayrat, Maçka, Vakfıkebir ve Beşikdüzü ilçelerinin lisans alanlarında bulunduğunu belirten Ayaydın, bu ilçelerden Akçaabat, Ortahisar, Arsin, Araklı, Sürmene ve Of’ta aktif olarak gaz kullanıldığını söyledi. 

Başkan Zorluoğlu’na ilçelerdeki abone, şebeke uzunluğu ve yatırım planlamalarına dair bilgileri de aktaran Ayaydın, çalışmalarında karşılaştıkları sorunları ve taleplerini de ileterek, Trabzon’daki doğal gaz alt yapı çalışmalarının hızlanarak devam edeceğini sözlerine ekledi. 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ise gerek vatandaşların konforu gerekse çevre sağlığı açısından ideal yakıt olan doğal gazın şehrin daha fazla noktasına ulaşmasına yönelik gayretleri ve kapsamlı bilgilendirme için teşekkür etti. 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
vatantaş 1 yıl önce
çukurçayırın çoğu yerinde hala gaz yok yalıncakta kaşüstünde doğalgaz yok 20 yıldır gelecek
Trabzonlu 1 yıl önce
Çukurçayır da hala neden doğalgaz yok ey firma
tsat 1 yıl önce
Kaşüstü gibi bir yerde doğalgaz yoksa varın gerisini siz düşünün.
hasan61 1 yıl önce
çukurçayır da nüfusun en kalabalık olduğu bölgede doğalgaz halen yok.aksa hikaye uyduruyor.yok gelecek yok şöyle.
Seyma esercan 1 yıl önce
Merkezde yesiltepede onumuzdeki sitede 3 senedir var bize ayasofya sitesine 3 senedir pis kanserojen komuru solutuyorlar yaziklar olsun belediyeye...
Seyma esercan 1 yıl önce
Ey belediye sorumlulari yesiltepe mah deki ayasofya sitesi A B blokta 3 senedir doğalgaz var C bloktaki süregelen mahkemenizi bitirin lütfen pis kanserojen kömür soluyoruz yeter artik????????

Gelişmelerden Haberdar Olun

@