Başkan Gümrükçüoğlu ödülünü aldı

Başkan Gümrükçüoğlu ödülünü aldı

Belediye Başkanları Birliği tarafından düzenlenen En Sevilen Belediye Başkanları yarışmasında Karadeniz Bölgesinin En Sevilen Belediye Başkanı seçilen Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ödülünü Turizm eski Bakanı, AK Parti Genel Başkan Danışmanı Güldal Akşit’ten aldı. 


Ödül töreninde konuşan Başkan Gümrükçüoğlu, “Oylarıyla bizleri bu ünvana layık gören halkımıza şükranlarımı sunuyorum”dedi. 

Belediye Başkanları Birliği 1.Geleneksel Belediye Başkanları Ödülleri töreni, Ankara'daki MEB Şura Salonunda yapıldı. Çok sayıda davetlinin katıldığı törende 61 belediye başkanı ödüle layık görüldü. 

Karadeniz Bölgesi’nin en beğenilen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu oldu.

 Başkan Gümrükçüoğlu ödülünü aldı

Coğrafi bölgelerde en beğenilen belediye başkanları kategorisinde Karadeniz Bölgesinden Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, İç Anadolu Bölgesi’nden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Akdeniz Bölgesi'nden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Ege Bölgesi’nden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Marmara Bölgesi’nden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Doğu Anadolu Bölgesi’nden Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ödüle layık görüldü. 

En Beğenilen İl Belediye Başkanı’ ödüllerine Doğu Anadolu Bölgesi’nden Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, İç Anadolu Bölgesi’nden Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Akdeniz Bölgesi’nden Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Ege Bölgesi’nden Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Marmara Bölgesi’nden Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Güneydoğu Bölgesi’nden Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara ve Karadeniz Bölgesi’nden Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş layık görüldü. 

 Başkan Gümrükçüoğlu ödülünü aldı

Türkiye’nin en beğenilen belediye başkanı Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy oldu.

Türkiye’nin En Beğenilen Belediye Başkanları' ödüllerine layık görülen isimler ise Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Sarıkaya İlçe Belediye Başkanı Ömer Açıkel ve Kuşu Belde Belediye Başkanı Türker Çağatay Halim oldu. 

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy Jüri Özel Ödülü’ne de layık görüldü.

Jüri Özel ödüllerinde Bolu Belediye Başkanı ‘Yılın Su Projesi’ kapsamında ödüle layık görülürken, ‘Atık Toplama ve Geri Dönüşüm Projesi’ kapsamında En İyi Belediye ödülünü Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy aldı. ‘En İyi Su Kanal Projesi’ ile Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ödüle layık görülürken, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ‘Alzheimer Gündüz Bakımevi Projesi’ kapsamında ödül aldı. Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ise 'Gümüşdere Ihlamur Vadisi Projesi' ile ödüle layık görülen isimler arasında yeri aldı. 

 Başkan Gümrükçüoğlu ödülünü aldı


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer tayfun
Ömer tayfun - 10 ay Önce

Oyları hangi ülke vatandaşları vermis

en SEVMEDİĞİM BAŞKAN
en SEVMEDİĞİM BAŞKAN - 10 ay Önce

Yapılan oylamalrda herhalde kendi ailesi için oylama yaptınız.eN SEVMEDİĞİM BASKAN OLARAK 1 . DİR.Belediyecilikte basarısı sıfır hala bu adamı ön planda tutmaya calışıyorsunuz.2019 da trabzona elveda

Fetih
Fetih - 10 ay Önce

Allah aşkına kim seviyormuş. Trabzonda oy verenler bile sevmiyor adamı. Kendi partisi bile sevmiyor. Verilen ödüle bak. Yalanın daniskası. Trabzonda seven birini göstersinler? Trabzon sayesinde yatırımsız ve leş kaldı. Gitsede kurtulsak. Erdoğan Bayraktar gelsin. En azından yatırım alırız. Trabzon'un peyzajı bile berbat altyapı yollar vs den bahsetmiyorum bile. Rantı belediye başkanı diye ödül verilseydi. Molozda bile yıkılan yada kuytu köşe heryer otoparka dönüştüren 3 katlı otoparkı şehrin en gereksiz ve en pahalı şekilde yapan belediye başkanı diye ödül almalı. Akyazının önündeki orta refüjdeki toprak yığınlarını bile 2 yıldır düzeltemeyen bir belediye başkanı... daha ötesi yok. Trabzon'un en büyük şanssızlığı. Kaç yıldır ne doğru dürüst belediye başkanı ne de doğru dürüst mülki amir geldi trabzona yazık yazık

Ercan
Ercan @Fetih - 10 ay Önce

Cephanelikteki ucubeye izin veren Ortahisar Belediye bşk, Encümeni ve B.Belediyesi ile Trabzon Anıtlar Kurulu isimli peşkeş kuruluna da ödül verdiler mi?

melih
melih - 10 ay Önce

suleyman soylu yu sikayet eden orhan fevzı en basarılı baskan seciliyo...benım mantıgım almiyo..oylar kullanlarda trabzonlu asla yoktur...sadece balon....

Horyanlı kazim
Horyanlı kazim - 10 ay Önce

Sayın başkan neler yapış bilen varsa lütfen sırasıyla lütfen yazsın ben Trabzon dışında çok kalıyorum sagilarimla,

Hüseyin sezgin
Hüseyin sezgin - 10 ay Önce

trabzon adına gurur duyduk.

Okan
Okan - 10 ay Önce

Orhan başkan çalışkan bir başkan. Bu ödülü ve daha fazla takdiri hak ediyor.

Ayşe babul
Ayşe babul - 10 ay Önce

siyasete gerek yok başkanımız Trabzonun başkanıdır. Aldığı ödülden ötürü tebrik ediyorum. Daha büyük başarılara ulaşmasını filiyorum


banner421

banner426

banner432

banner443

banner441