Başkan Gümrükçüoğlu koltuğunu devretti

Başkan Gümrükçüoğlu, görevini anaokulu öğrencisine devretti.

Trabzon 24.04.2018, 17:26
Başkan Gümrükçüoğlu koltuğunu devretti

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle koltuğunu Çukurçayır Anaokulu Fatıma Sena Aydın’a devretti.


 
Çukurçayır Ana Okulu öğretmen ve öğrencilerini makamında kabul eden Başkan Gümrükçüoğlu, görevini devrettiği Fatıma Sena Aydın’a talimatlarını sordu. Anaokulu öğrencisi Aydın, okullarında bulunan oyun parkının zemin döşemesinin yenilenmesini istedi. Bunun üzerine Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Akkaya’yı arayan Başkan Gümrükçüoğlu, çocuk başkanının talimatının derhal yerine getirilmesini istedi.
 
Anaokulu öğrencilerine nasihatlerde bulunan Gümrükçüoğlu, “Mustafa Kemal Atatürk’ün 23 Nisan 1920’de TBMM’nin açılışını Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak ilan etmesi, millet olarak sizlere ne kadar değer verdiğimizi gösteriyor. Dünyada çocuklara armağan edilmiş başka bir bayram yoktur. Atatürk’ün bu bayramı bütün dünya çocuklarına armağan etmesi de millet olarak dünyada barışı ve kardeşliği ne kadar istediğimizi gösteren bir hatıradır. Bunu hiç unutmamanızı istiyorum” dedi.

Başkan Gümrükçüoğlu koltuğunu devretti

Başkan Gümrükçüoğlu koltuğunu devretti
Yorumlar (1)
Firtina 3 yıl önce
Minik yavru daha guzel yakisti koltuga

Gelişmelerden Haberdar Olun

@