banner572

Başkan Genç’ten Trabzonspor ‘a 1461 bilet jesti

Ortahisar Belediyesi 1461 tane kombine bilet aldı.

Trabzon 08.07.2019, 17:45 08.07.2019, 17:51
Başkan Genç’ten Trabzonspor ‘a 1461 bilet jesti

Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzonspor'a 2019-2020 Cemil Usta Futbol Sezonunda da desteğini sürdürdü.

Trabzonspor kulübünden 1461 adet kombine bilet aldıklarını ifade eden Başkan Genç konu ile alakalı şu açıklamalarda bulundu: 

“Trabzonspor bizim marka değerimizdir. Bütün güzellikleri hak ediyor. Kulübümüzün daha başarılı olması için bu kulübe gönül veren herkesin elini taşın altına koyması gerekir. Biz, Ortahisar Belediyesi olarak buna öncülük etmek istedik. Bu manada da Ortahisar'ı güzelleştirmek için 24 saat birlikte çalıştığımız personellerimize kombine hediye ettik. Bu özverili çalışmalarına karşılık hafta sonları stres atmaları, gönül verdikleri takıma destek olmaları için böyle bir projeyi hayata geçirdik.”

Trabzonspor'umuza hem maddi hem de manevi olarak destek olmak istediklerini dile getiren Başkan Genç açıklamasında “Trabzonspor’umuzun hak ettiği başarılara imza atmasına katkıda bulunmak istedik. Trabzonspor'umuza bu tür desteklerin çok önemli olduğunu ve Anadolu efsanesi diye adlandırılan takımımızı tekrar o eski günlerine geri döndürmek için bir yol açtığımızı düşünüyorum. Umarım, Trabzonspor sevdalısı herkes bu yoldan giderek takımımıza destek olur. Bizim bu projemiz diğer kurumlar için de örnek olur ve herkes bu zor günlerinde bir nebze de olsa Trabzonspor'umuza katkı verir. Hepimizin ortak arzusu Trabzonspor'un hak ettiği konuma gelmesidir” ifadelerine yer verdi. 

Öte yandan Başkan Genç, Ortahisar Belediye Meclisi’nin oy birliği ile almış oldukları karar doğrultusunda Çukurçayır Mahallesinde bulunan taşınmazı Trabzonspor’a devrettiklerini dile getirdi.

Başkan Genç’ten Trabzonspor ‘a 1461 bilet jesti

Başkan Genç’ten Trabzonspor ‘a 1461 bilet jesti

Başkan Genç’ten Trabzonspor ‘a 1461 bilet jesti

Başkan Genç’ten Trabzonspor ‘a 1461 bilet jesti


Yorumlar (10)
Sezgin 2 yıl önce
Acaba bu yaptığınızın avrupada veya başka bir medeni bir ülkede bir örneği varmı yaptığınız iş milletin parasını car cur etme yazıklar olsun .... gelin bu konaklar mahallesine bir park yapın bu parayla
Fikret 2 yıl önce
Bir CHPli olarak size katılmıyorum. TSa hizmet Trabzona hizmettir. TS var oldukça bu şehire hem gelir hem moral getirir. Avrupa kupalarında şehrin bedava reklamını yapar. Bravo başkan
Ismail Bulut 2 yıl önce
Helal olsun baskanim. Buyuk Sehir baskani siz olmaliydiniz.
Yusuf 2 yıl önce
Maça gidecek adamlara dağıt başkanım gitmeyenlere verme boşluk oluşmasın
Murat 2 yıl önce
Parayı kendisi ödemiş.
1461 bilet parasına acaba trabzona ne yapılabilirdi.
Birkaç koy yolu asfaltlanabilir miydi?
Kaç mahalleye cocuk parkı yapılırdı?
Bir kumsal temizlenip vatandaşa ücretiz sunulabilir miydi?
300metre kanalizasyon borusu alınıp besirlideki lağım kokusuna bir çözüm bulunabilir miydi?
Vatandaşın dünyadan haberi yok diye, böyle olmamalı.
Yüzsüzlere 2 yıl önce
Hakikaten gerçek trabzonspor taraftarısınız ..Ağzından hala 2010 2011 şampiyonu trabzonspordur diyemeyen şahıslar var.milleti herşey çok güzel olacak yalanı ile uyutan..sayın genç siz gercékten siyaset üstü birisiniz tebrikler.malum şahış sizde 15 milyona başkan oldunuz bi kaç tane alırsınız artık.
Necmi 2 yıl önce
Çarpıtmayalaım. TS siyaset üstüdür. Sn.Genç de Sn. İmamoğlu da bizim değerlerimizdir. 2011 işine girince Ortahisarda oy kazanırsın ama İstanbulda oy kaybedersin. İmamoğlu ülkenin başına geçerse bugünkü gibi şampiyon fener demez
İbrahim 2 yıl önce
Ne söylenir bilemiyorum ancak; doğrusu ne onu da bilmiyorum. Trabzonspor kombine bileti yerine başka ne yapılsa daha iyi olurdu herkes vicdanına sorsun
oflu 2 yıl önce
her belediyenin sosyal projeler adı aldın da bu veya buna benzer faaliyetleri yasaldır
2010-2011 Yılı Süper Lig Şampiyonu TRABZONSPOR 2 yıl önce
Bu durumda ne söylenir bilemiyoruz ve doğrusu ne onu da bilmiyoruz. Trabzon' da Trabzonspor kombine bileti almak en önemli sosyal sorumluktur,inş. hak eden cefakar taraftarlara gider... Yerine başka sosyal sorumluk olsa park vb. gibi vicdanlara kalmış bi durum Yinede Teşekkürler Ahmet Başkan.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@