7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Başkan Genç’ten Tepki! “Yargıtay şike yapılmadı demiyor”

Ahmet Metin Genç’ten Yargıtay kararı sonrası mesaj. 

Trabzon 28.12.2021, 09:56 28.12.2021, 10:08
Başkan Genç’ten Tepki! “Yargıtay şike yapılmadı demiyor”

Trabzon’da Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’ten Yargıtay’ın kararı sonrası yaptığı paylaşımda “Yargıtay şike yapılmadı demiyor” dedi.

Başkan Genç paylaşımında “2010/2011 Şampiyonu kıyamete kadar bileğinin hakkıyla TRABZONSPOR’umuzdur. Şikeci Fenerbahçe, FETÖ’nün şefaatine sığınmaya kalkma. Yargıtay şike yapılmadı demiyor. Siz de kıyamete kadar ŞİKE ile anılmaya devam edeceksiniz.8. Şampiyonluk da bizim İnşallah.” ifadelerine yer verdi.

Başkan Genç’ten Tepki! “Yargıtay’ın şike yapılmadı demiyor”

Haber61 - Haber Servisi - 
 


Yorumlar (19)
taraftar 8 ay önce
Başkan sen hikaye anlatıyorsun bak ne olmuş cumhurbaşkanı bu süreçte fenerbahçeye mektup yazmış siz rahat olun. Fenerbahçe mücadelesine devam edecektir. diye. Açıklama yapmak istiyorsan bu konuda yap hadi bekliyoruz.. E hadiii..
İsiyin 8 ay önce
AKP Ortahisar Belediye başkanı adayı Aziz Yıldırım olsa seçilir. madem Trabzonspor'un hakkını savunuyorsunuz hâlâ o partide olmanızın mantığı nedir? Aziz Yıldırım'ın Ali Koç'un AKP Genel Başkanı Fenerbahçe Kongre Üyesi "şikede 8-9 takım Avrupa'ya gitmeyiz olur biter" dediğini zaten bu sözüyle Trabzonspor'a hakkı olan kupayı teslim etmeyecekleri biz anladık siz anlamadınız mı? Birlikte halı saha maçı yapanlar halı saha maçı yaptıklarını kulübe üye yapanlar onlar kulübe üye yaptıklarının talimatıyla alınan ses kayıtları tapeler UEFA CAS kararları ortada. tüm bu olanlara rağmen teşekkür edilen bir kişi var o da AKP genel başkanı. 10 yıl beklediler şikenin üstünü örtmek için karar Trabzonspor yine şampiyonluğa oynanırken açıklanıyor. 10 yıl önce de 10 yıl sonra da kumpas yapılan takım Trabzonspor'dur. 2010 - 2011 sezonunda şike listesine giren takım, o takımın Trabzonspor'a yaptığı "devlet destekli" suçlaması şimdi "hakem desteği algısı" artık yeterrrrrr...
Mantıksız 8 ay önce
Senin bu konuda ki açıklamların ile ilgili, daha önce yorumlar yazdım. Delikanlı isen, Saraya çıkar derdini Recep Paşaya anlatırsın !! Bakalım ne oluyor ? Oturduğun Koltuğamı daha sevdalısın yoksa Trabzonspor’a mı, o zaman görürüz !!
vatandaş... 8 ay önce
Sn başkan; kupa ve alınan hukuki kararlar kimin 2 dudağının arasında. Bu nokta çözülmeden gerisi hikaye....
desteptul.... 8 ay önce
Ne diyor ?
fb yi akladiniz .
ama gel Trabzonda %67 oyu senin kupani calana ver .
Vatandaş 8 ay önce
Onlar çaldı da, diğerleri yok şike var olmaz mı dedi? Kılıçdaroğlu değilmiydi Aziz Yıldırım’ı hapishanede ziyaret eden?
onur 8 ay önce
net şekilde oy uğruna yapılan bir açıklama, tayyip erdoğan değil miydi "Kişiler ile kurumlar ayrılmalı" diyen, bugün hala hükümet trabzonspor yerine kendi takımı başakşehir'i bir yerlere getirme gayretinde, bıktık sizden de adaletsizliğinizden de
Fikret Aydın 8 ay önce
şikeciler siyaset len aklanmaya çalışıyor siyasetcilerde kullanıyor onları .........
süleyman 8 ay önce
trabzon spor sevdanız tartısılmaz sayın başkanım . bazı şeyleri göze alarak açıklama yapıyorsunuz helal olsun size
taraftar 8 ay önce
süleyman neyi göze alıyor
sami 8 ay önce
trabzonsporun gür sesi.korkup konuşamayanlara ders olsun.büyğksün başkanım.
wat 8 ay önce
başkanım sizin ts sevdanız bir çok şeyin önünde bunun farkındayız ama bununda bir bedeli olmaz inşAllah.sizi seviyoruz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@