vardallar

Başkan Genç, çocuklarla mahalle maçına çıktı

Başkan Ahmet Metin Genç çocuklarla mahalle maçına çıktı.

Trabzon 02.08.2019, 15:30 02.08.2019, 15:38

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzonspor'un 52. kuruluş yıldönümünü çocuklarla birlikte futbol oynayarak kutladı. 

GENÇ'TEN FARKLI KUTLAMA ETKİNLİĞİ 

Başkan Genç, Trabzonspor'un 52. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Bengisu ve Akyazı mahallelerini ziyaret ederek çocuklarla birlikte futbol maçı oynadı. 

Çocuklarla futbol sohbeti yapan Başkan Genç, spor faaliyetlerine katkı sağlamak için bugüne kadar birçok spor tesisini hayata geçirdiklerini söyledi. 

Genç çocuklarla mahalle maçına çıktı

ÇOCUKLAR BİRER YILDIZ ADAYI

Sokak futbolunun Trabzonspor'un başarısında çok büyük paya sahip olduğunu belirten Başkan Genç, "Bengisu Mahallesi'ndeyiz... Geleceğin futbol yıldızlarıyla birlikteyiz. Çok mutluyuz, Trabzonspor'umuzun kuruluşunun 52. yıldönümünü hep beraber kutluyoruz. İfade ettiğimiz gibi; bu şehrin karakterini sahaya yansıtarak İstanbul hakimiyetine son veren ve şanlı bir şekilde 7 kez şampiyon olan Trabzonspor'umuzun kurulduğu topraklar, işte bu topraklar. İşte hep beraber Trabzonspor'umuzun kuruluşunu kutluyoruz. İnşallah, nice seneler Trabzonspor'umuzun kuruluşunu kutlayacağız. Ve yine Allah nasip ederse bu sene şampiyon olacağız. Yusuf, Abdulkadir ve yeni yıldızlarımızla, inşallah şampiyon oluruz. Burada bulunan çocuklarımız da birer yıldız adayı. Sokak futbolu Trabzonspor'umuzun başarısında önemli bir paya sahip. Bunun için de her mahallelerimize semt sahaları yapıyoruz. Trabzonspor'umuzda yeni başkan, yeni yönetim iyi bir anlayışla yola devam ediyor.  Bütün şehir dinamikleri olarak kulübümüzün sonuna kadar arkasındayız." diye konuştu.  

Genç çocuklarla mahalle maçına çıktı

TRABZONSPOR FORMASI DAĞITTI

Trabzonspor taraftarlarını forma ve kombine bilet almaya çağıran Genç, "Bu programımızın örnek teşkil etmesini istiyoruz. Ciddi bir forma satışımız var. Kulübümüzü desteklememiz lazım. Çocuklarımıza da burada forma dağıtacağız. Bütün taraftarlarımızı da şampiyon olmamız için kulübümüzü güçlü bir şekilde desteklemeye davet ediyoruz. Gerek kombine konusunda, gerek forma satışı konusunda inşallah en yüksek noktaya ulaşırız." sözlerine yer verdi. 

Genç, AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş ile birlikte çocuklara Trabzonspor forması hediye etti.

Genç, Bengisu Mahallesi'nden Akyazı Spor Kompleksi'nde Dozer Cemil Doğa Parkı'nın açılışına katıldı. 

Genç çocuklarla mahalle maçına çıktı

Genç çocuklarla mahalle maçına çıktı

Genç çocuklarla mahalle maçına çıktı

Genç çocuklarla mahalle maçına çıktı
 


Yorumlar (1)
doğan yıldız 2 yıl önce
heyt be imamoğlu 2

Gelişmelerden Haberdar Olun

@