banner536

banner526

banner513

Başkan Ekim’den Babalar Günü Mesajı

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim'den babalar günü mesajı geldi.

Trabzon 21.06.2020, 19:26 21.06.2020, 19:29
Başkan Ekim’den Babalar Günü Mesajı

Akçaabat Belediye Başkanımız Osman Nuri Ekim Babalar Günü vesilesiyle kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Ekim Mesajında “Bizleri hayata en iyi şekilde hazırlamak için her türlü çaba ve fedakârlığı gösteren, yaşamımızın her anında en büyük yol göstericimiz, en güçlü destek kaynağımız olan babalarımızın babalar gününü en içten duygularımla kutluyorum.

Koca bir çınar gibi daima yanımızda durarak varlıklarıyla bizlere güç veren, herhangi bir maddi değerle ölçülemeyecek haklarını asla ödeyemeyeceğimiz; özveri ve güven kavramlarının şahıslarıyla özdeşleştiği abideleştiği tüm babalarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Hayatın tüm yükünü fedakârca omuzlanan, hayatımıza güç ve anlam katan, bizlere verdikleri sınırsız sevgi, destek ve güven nedeniyle babalarımıza şükran borçluyuz. Aile yuvası, çocuğun istikbâlini şekillendiren ilk eğitim müessesesidir. Dolayısıyla anne ve babaların evlâtları üzerindeki hakları çoktur. Babalarımızı ve tüm büyüklerimizi bir gün değil her gün hatırlamalı, iyi günlerinde olduğumuz gibi kötü günlerinde de yanlarında olmalıyız.

Bu anlamlı günde, babasız büyümek zorunda kalan yetimlerimize sahip çıkılmasının, onların yüzlerinin güldürülmesinin de önemli olduğuna inanıyorum. Başta bin bir emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını vatanımız için feda eden aziz şehitlerimizin babaları olmak üzere, tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyor, kendilerine aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu bir hayat diliyorum.” Dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@